Людина, яка наважилася на відокремлений кемпінг на тисячах акрів лісу, стверджує, що його переполошив страх перед 10-футовою істотою, яка могла легко "зламати йому хребет".

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Цікава сім'я снігових людей мала завзятого туриста, який нахилився в наметі після того, як він заявив, що бачив, як "10-футовий звір" бив себе в груди.

Автор книги "Звірі Північної Америки" Ендрю МакГрат повідомив про неймовірне спостереження так званого "Монстра округу Монро".

У своєму дослідженні Енді виявив яскраве свідчення очевидця за 2018 рік, зроблене людиною, яка сказала, що дивився не на одного, а на двох Саскватчей під час кемпінгу зі своєю дівчиною в окрузі Монро.

Почувши кроки, він подумав, що це була ще одна людина, яка влаштувала витівку, свідок сказав: "Я чув, як дверну ручку на моєму Nissan втягнули, тому я досить швидко і досить агресивно вийшов зі свого намету, але там нікого не було. Це триває всього 15-20 хвилин, і я починаю трохи нервувати. Отже, Я повертаюся в намет, але на цей раз трохи поправляю дощовик, щоб бачити зовні і намагатися мигцем побачити те, що я продовжую чути".

Намет
Намет

Спіймати щось, що не є людиною або відомою твариною, було останнім, що він очікував побачити.

"Він виглядав і не рухався так, як все, що я коли-небудь бачив раніше. Я продовжую дивитися зсередини, поки він не зникне з поля зору, і я вискакую з намету, щоб спробувати побачити, що це? Я біжу в загальному напрямку, я бачив, як він йде, але його немає. Коли я стою поруч з наметом, що висвітлює ліс, я розумію, що дивлюся на велику фігуру, і вона йде прямо до мене. Я не вірив у снігову людину до того самого моменту. Я в паніці розвертаюся, пірнаю назад в намет і застібаю його. Фігура була приблизно в 30 футах від мене, коли я її побачив, і я чую його кроки, що розбивають замерзлу землю, коли він йде прямо до намету. Він підійшов до дальнього кута намету, встав над нею, хмикнув, вдарився в груди і заричав на мене. Я замерз! Ця штука була масивною. Я впевнений, що не менше дев'яти-десяти футів і тисячі фунтів. Їх силуети були ясні в місячному світлі, коли вони стояли над наметом, плечі великого чоловіка здавалися такими ж широкими, як і я. Я не маленька людина, але поруч з цією штукою я був крихітним. Це було тоді, коли він почав видавати дивні звуки над підлітком. Це був батьківський тон, і він говорив серією клацань і ударів мовою. Я знав, що він може зламати мій хребет з мінімальними зусиллями, але вирішив не робити цього. Він відчував, що мого зіщулення в наметі було достатньо", - розповів чоловік.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чоловік розповів, як полював за перевертнем 30 років.