Користувач Twitter Аманда Хіслоп зробила знімок #Caturday свого пухнастого білого кота, що визирає з вікна, який, за її словами, "випадково перетворила його на бога" - і соціальним мережам це подобається.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Одна з мільйонів оптичних ілюзій розкрила правду про кішок. Може здатися, що більшу частину часу вони сплять, але вони таємно керують світом.

Користувач Twitter Аманда Хіслоп завантажила знімок, сказавши: "Сфотографувала кота, що дивиться у вікно, і випадково перетворила його на свого роду бога".

Неймовірна картинка, здається, показує білого кота Аманди, що недбало сидить на вершині хмари, незважаючи на те, що це просто відображення у вікні.

Тисячі людей відгукнулися на дивовижне зображення, багато хто додав свої власні зображення котячих божеств.

Ілюзія
Ілюзія

Тенді Нзімба відповіла: "Це не "випадково", він просто відкриває вам свою справжню духовну форму".

Ретвіт зірки "Гладіатора" Рассела Кроу допоміг фотографії Аманди знайти справжній вірусний статус, на даний момент вона зібрала майже 300 000 лайків, і близько тисячі людей прокоментували ефектне зображення.

Гвін Девіс, пам'ятаючи про те, що кішки дійсно шанувалися, як боги за часів фараонів, писав: "Він дивиться в бік Єгипту, ось де його справжні шанувальники".

Кілька людей поділилися однією і тією ж цитатою з автора Плоского світу Террі Пратчетта: "У стародавні часи кішкам поклонялися, як богам. Вони не забули цього".

Можливо, користувач Твіттера, який радіє надзвичайно простому імені Джон Сміт, відповів найпоетичничнішим з усіх. Взявши рядок з книги Персі Біші Шеллі, він прокоментував: "Погляньте на мої роботи, ви, могутні і нетямущі".

Як раніше повідомляв портал "Українці", мисливці за привидами розповіли страхітливу історію.

Нагадаємо, що син показав фотографії, на який видно примари.