Хо Ван Ланг жив у джунглях 41 рік після того, як врятувався від жахів війни у В'єтнамі, і навчився постояти за себе, будуючи укриття, поїдаючи лісових істот і живучи в дикій природі.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Незвичайна історія Хо Ван Ланга почалася, коли він втік від цивілізації в кінці війни у В'єтнамі в 1972 році, коли американська бомба вбила його маму і двох братів і сестер.

Ланг, якому зараз 46, його брат Три і його батько оселилися глибоко в джунглях в районі Тайча провінції Куангнгай.

Тріо жило повністю в дикій природі, їло мед, фрукти і лісових істот, будувало укриття і дбало про себе.

Будинок
Будинок

Альваро Сересо - фотограф, який відстежив сім'ю ще в 2015 році, сказав: "Вони завжди тікали, коли бачили людей на відстані".

Сім'я зараз пристосовується до нового життя в невеликому в'єтнамському селі в 2015 році, але нещодавно повернулася в свій лісовий будинок з Сересо

"Коли його запитали, чи знає він, що таке жінка, Ланг сказав, що його батько ніколи не пояснював йому їх, але з тих пір він бачив їх у селі. Ще більш дивним є те, що все ще сьогодні, незважаючи на можливість відмінностей між чоловіками і жінками, він ще не знає, істотна відмінність між ними", - додав Сересо.

"Я можу підтвердити, що Ленг ніколи не мав мінімального сексуального бажання, і його репродуктивний інстинкт ніколи не проявляв себе у всіх його численних аспектах".

Хо Ван Ланг
Хо Ван Ланг

Його брат описав його, як "немовля в тілі чоловіка ... Ленг не розуміє багатьох основних соціальних концепцій. Ленг провів все своє життя в джунглях. Якби я попросив Ленга побити кого-небудь, він би зробив це жорстко. Він не знає різниці між добром і злом. Ленг - всього лише дитина. Він нічого не знає. Більшість людей знає, що в житті добре, а що погано, а мій брат - ні".

Нагадаємо, що у мережі показали роботів-дельфінів, які замінять нещасних тварин у парках.