Луїза Планкетт каже, що в її будинку в Мітчемі на півдні Лондона так багато гризунів, що вона спить на дивані поверх своїх важливих документів миється в раковині.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Працівник по догляду, який живе в будинку, що кишить щурами, каже, що гризуни пережовують її одяг, руйнують меблі і кришать важливі документи.

34-річна Луїза Планкетт спить над залишками файлів на дивані і миється в раковині, оскільки щоранку у ванні з'являються сотні свіжих екскрементів гризунів і сечі.

Її плита також зазвичай покрита ти же брудом, і вона відкинула компенсацію в розмірі 25 фунтів стерлінгів своєму житловому фонду за "неефективність наших послуг у минулому".

Мертвий щур
Мертвий щур

Луїза з Мітчема, сказала: "Йти на роботу і не бути чистою. Не мати води для пиття. Доводиться відчувати проблеми з психічним здоров'ям, тому що житло сильно погіршило моє здоров'я. Я не думаю, що вони розуміють, що вони зі мною зробили. У мене просто немає життя. Це не те життя, яке я можу прожити. Я дев'ять місяців сплю на дивані у власному будинку. Моя бабуся і мама померли. Вони забрали у мене права людини і дегуманізували мене. Це все, що у мене залишилося".

Стрес, викликаний її життєвою ситуацією, змусив Луїзу відчути, що вона "не горювала належним чином" по своїй колишній медсестрі, матері і бабусі.

Щурячий послід
Щурячий послід

Обсяг посліду всередині настільки неконтрольований, що Луїзі доводиться зберігати продукти на високих полицях далеко від кухонних шаф.

Нагадаємо, що нещасним батькам передали мертвого щура замість доньки.

Як раніше повідомляв портал "Українці", величезні щури лізуть в будинки через унітази.

Також портал "Українці" писав, що мама показала, що вона живе з жахливими щурами.