Пара сказала, що вони робили "медитацію на регрес в минулі життя", і стверджували, що дізналися, що їх "душі" були в тілах двох дівчат, що живуть в Ірландії в 1500 році.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Улюблена пара сенсаційно заявила, що пам'ятає минуле життя, коли вони були в лесбійських відносинах, перш ніж їх спалили за чаклунство.

У відео в TikTok Користувач @liriette з радістю розповідає про те, як сильно вона любить свого хлопця і як з самого початку їм обом "здається, що вони вже знайомі".

Вона каже, що після великої кількості дежавю (відчуття, що щось сталося раніше, звичайна виверт мозку), вони вирішили досліджувати свої "минулі життя".

Пост в ТикТок
Пост в ТикТок

Пара провела медитацію на регресію в минулому житті і неймовірно заявила, що в своєму минулому житті вони були двохрасовою лесбійською парою, що жила в Ірландії в 1500 році.

На жаль, TikToker заявив, що родичі з цього "минулого життя" дізналися про таємний роман і спалили їх на багатті за звинуваченням у чаклунстві, хоча їх єдиним злочином було "любити свою половинку".

У тексті на екрані вона написала: "У цьому житті нам дали другий шанс. Будемо сподіватися, що це не так трагічно".

Відео отримало позначку "подобається" більше 67 000 разів у додатку для обміну відео, але отримало неоднозначну реакцію в коментарях, причому деякі глядачі були налаштовані глибоко скептично.

Пост в ТикТок
Пост в ТикТок

"Це навіть не історично вірно", "ви просто говорите що-небудь в цей момент", "всім, будь ласка, це правда, що настукав я", "Уявіть собі, що ви знайдете партнера, відкритого для духовності, минулих життів і регресивної терапії", - залишають коментарі юзери Тікток.

Нагадаємо, що нещасним батькам передали мертвого щура замість доньки.

Як раніше повідомляв портал "Українці", величезні щури лізуть в будинки через унітази.

Також портал "Українці" писав, що чоловік стверджує, що прийшов з майбутнього.