Жінка сказала, що образилася, коли її невістка використовувала заручини, щоб оголосити про свою вагітність, тому вона попросила її піти, але більша частина сім'ї поїхала з нею.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Сім'я залишилася розділеною після сварки, викликаної тим, що сестра нареченого оголосила про свою вагітність під час заручин.

Анонімно поділившись цією історією, майбутня дружина чоловіка сказала, що разом вони спланували найкращий захід , який могли собі дозволити, - в пристойному ресторані і навіть найняли фотографа.

Того дня сестра нареченого підійшла до щасливої пари і вручила подарунок - ним виявилася пара дитячих туфель, оголосивши, що вона вагітна.

Вона пояснила, що її подарунок братові полягав у тому, щоб зробити його дядьком, але майбутня наречена образилася і сказала жінці, що їй не слід було використовувати цей привід, щоб оголосити новину, - і зав'язалася суперечка.

Застілля
Застілля

"Я відвела невістку в сторону і запитала, чому вона вирішила оголосити про свою вагітність саме на моїх заручинах. Вона сказала, що вони з чоловіком побачили в цьому шанс, оскільки більша частина сім'ї була там, і це подвійна радість. Я пояснила, що давно з нетерпінням чекаю своєї святкової вечері і витратила час і гроші, щоб його здійснити. Я назвала її поведінку і сказала їй, що її оголошення було зроблено не в тому місці і не в той час. У нас вже не дуже хороші стосунки, тому для неї думати, що це круто, робити це – недобре", - розповіла дівчина.

Розмова стала загострюватися, і майбутня наречена попросила невістку піти, а потім, до її шоку, велика частина решти сім'ї поїхала з нею.

Нагадаємо, що у мережі показали істоту, яка знущалася над цілим містом.