Волонтери Easthall Residents Association пропонують підтримку іншим нужденним за допомогою коштів, зібраних через лотерею Health Lottery.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Соціальний центр в Глазго покращує психічне здоров'я своєї громади та багато іншого після отримання коштів, зібраних в рамках лотереї Health Lottery.

Асоціація жителів Істхолла, заснована майже 50 років тому, заохочує добровольців - від підлітків до людей у віці 70 років. Координатор проекту Енді Гілберт каже: "Ми хотіли створити соціальний центр, де ми могли б покращувати навички, розширювати соціальні мережі людей і запрошувати їх до участі в заходах, які в іншому випадку вони б ніколи не пробували. Протягом останніх семи років ми надавали підтримку дорослим з психічними та фізичними розладами. Ми також відкриваємо різні молодіжні клуби і клуб домашніх завдань чотири дні на тиждень, де ми підтримуємо дітей в їх навчанні і граємо в веселі ігри".

Лотерея
Лотерея

Робота Easthall фінансується People's Health Trust за рахунок коштів, зібраних через лотерею Health Lottery, яка підтримує 3180 масових проектів по всій Великобританії. Кожен раз, коли ви купуєте квиток, Ви допомагаєте зібрати настільки необхідні кошти на добрі справи, такі як Easthall, і, звичайно ж, у вас є шанс виграти грошовий приз. На даний момент було виграно колосальні 157 мільйонів фунтів стерлінгів, з яких 120 мільйонів були витрачені на хороші справи.

Волонтери
Волонтери

Гроші, зібрані за допомогою лотереї здоров'я, життєво важливі для поліпшення життя тих, хто цього найбільше потребує серце суспільства. "Наш клуб домашніх завдань відкритий для дітей з одного з найбільш неблагополучних районів Шотландії. Бідність не повинна бути частиною когось. Ми намагаємося пропонувати всі види діяльності безкоштовно, наприклад, футбольні тренування. Нещодавно ми почали багато кататися на велосипеді, щоб поліпшити психічне здоров'я і благополуччя людей, що було дійсно позитивним моментом під час пандемії", - говорить Енді.

Нагадаємо, що схиблений на спорті юнак зіткнувся з важкою втратою.