• Харпер-Лі Фанторп з Сток-он-Трент померла 23 травня.
  • Крихітка проковтнула батарейку, і її стравохід пропалила кислота.
  • Мати Стейсі Ніклін закликала батьків залишатися уважними

Мати з розбитим серцем зробила попередження іншим батькам після того, як її дворічна дочка померла після того, як проковтнула батарейки пульта дистанційного керування.

Харпер-Лі Фанторп з Сток-он-Трент, Стаффордшир, померла 23 травня, через кілька годин після проковтування батареї, коли кислота всередині пропалила її стравохід.

дівчинка проковтнула батарейку від пульта
дівчинка проковтнула батарейку від пульта

Мати Стейсі Ніклін сказала, що не знала, що її дочка проковтнула батарею, поки вона не знайшла пульт дистанційного керування з відсутньою батарейкою в своїй спальні.

Вона згадала, що останні слова дочки були: "Мамо, ти мені потрібна".

За дворічною дівчинкою наглядала її старша сестра Джеймі-Лі Ніклін-Халм, яка сказала, що голова сестрички раптово відкинулася назад, перш ніж її почало рвати кров'ю.

"Вона не відповідала. Вона просто дуже хрипіла, її очі просто закрилися, і вона не могла відповісти мені, як ніби її там не було. Це не здається реальним, це схоже на сон", - сказала Джеймі-Лі, цитує The Sun.

мати дівчинки, яка проковтнула батарейку від пульта
мати дівчинки, яка проковтнула батарейку від пульта

Харпер-Лі була доставлена в лікарню Королівського Стокгольмського університету.

Після прибуття в лікарню дворічній дівчинці зробили переливання крові, щоб заповнити втрачене, перш ніж її відправили на операцію.

Хірурги не змогли врятувати дитину після того, як кислота всередині батареї пропалила її стравохід і пошкодила головну артерію.

Під час операції у неї трапилася серцева аритмія, і вона померла.

Несамовита від горя мати Стейсі сказала, що втрата дочки залишила величезну дірку в її родині.

дівчинка проковтнула батарейку від пульта
дівчинка проковтнула батарейку від пульта

"Ці п'ять тижнів були абсолютною катуванням, я відчуваю себе такою виснаженою. У будинку так тихо", - сказала вона виданню.

Вона закликала батьків постійно стежити за дітьми і перевіряти, чи доступні їм батарейки, щоб уникнути повторення подібних інцидентів.