Шкільна вчителька історії з Шарлотти, США, стала заробляти на гарячих кадрах за порадою чоловіка. Через нього ж вона і позбулася кар'єри в школі, пише Mirror.

Пару років тому чоловік Емі Куппс запропонував їй завести профіль на OnlyFans, щоб у неї було додаткове джерело доходу. Жінка довго думала. Все-таки зйомка і продаж еротичних фото і відео — не зовсім те, чого очікуєш від шкільної вчительки. Але Емі все своє життя була в центрі уваги у чоловіків, так що перспектива заробити на цьому була їй до душі.

Чоловік розповів про таємний заробіток шкільної вчительки
Чоловік розповів про таємний заробіток шкільної вчительки

Справа йшла в гору – секретний бізнес приносив в сімейний бюджет по 15 тисяч доларів на місяць. Ось тільки поєднувати основну роботу з екстравагантним "підробітком" вийшло недовго.

Через сім років роботи в школі жінці довелося кинути улюблених учнів і всі кар'єрні перспективи. Знову через її ж чоловіка - він не зміг змиритися з тим, якою популярною стала Емі, і незабаром пара розлучилася.

Ображений на колишню дружину, він розповів шкільній раді про секрет, який вони раніше приховували разом, і навіть показав всі еротичні фотографії. Незабаром Емі відсторонили, щоб вирішити, що робити далі. Але американка вже все вирішила сама

Чоловік розповів про таємний заробіток шкільної вчительки
Чоловік розповів про таємний заробіток шкільної вчительки

"Це було жахливо незручно. Я була в сльозах і збентеженні. Вони змушували мене відчувати себе такою нікчемною і огидною. Я була так пригнічена — що відчувала - у мене немає іншого вибору, окрім як піти у відставку. Я не могла продовжувати працювати з цими людьми. Ще трохи – і батьки з учнями могли про все дізнатися, а я цього зовсім не хотіла", – розповіла Емі Куппс.

Але в житті Емі не все так погано, як може здатися на перший погляд. Зараз вона кинула всі сили і ресурси на свій профіль в OnlyFans. У дівчини в планах стати найвідомішою моделлю в цьому сервісі.

Якщо врахувати, що іншого заробітку у неї немає, мотивація може зіграти Куппс на руку. Щоб домогтися цього, американка вже зважилася на пластичну операцію — так шансів на всесвітню популярність буде більше.