Джейкоб Боттіка розповів австралійському подкастеру і кращому другові Гаррі Джоусі про те, що він бачив, коли «помер». Крім цього, він стверджує, що бачив кілька моторошних фігур.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Чоловік розповів про лякаюче переживання виходу з тіла, яке він відчув, коли мало не помер від передозування наркотиків.

Джейкоб Боттіка з'явився в популярному подкасті Гаррі Джоусі Tap In, щоб поговорити про жахливий досвід смерті.

Він відверто розповів про те, як його тіло погано відреагувало на прийом крек-кокаїну в машині, і його серце шалено калатало.

Джейкоб сказав, що йому було так боляче, що він хотів розбити голову об тротуар, а не дозволити передозуванню вбити його.

Він сказав переляканому Гаррі: "Я пам'ятаю, як кричав: "Хто-небудь, будь ласка, вбийте мене"".

Найбільше Джейкоба лякала перспектива померти на самоті, чого, за його словами, він боявся з дитинства.

Світло
Світло

Коли він пішов, він сказав, що почав бачити себе в третій особі, згорнувшись калачиком і вмираючи в клубку, коли його шкіра почала "відшаровуватися".

"Я спостерігав, як за мною спостерігають ці п'ять сутностей, які були моїми власними внутрішніми думками. Персонажі були молодою дівчиною, матір'ю, підлітком, батьком і "примарним демоном". Всі вони дражнили його різними насмішками, на кшталт "Ти не заслуговуєш життя" і "досить бути засранцем"", - сказав Джейкоб.

"Я все чую, І мені не подобається, хлопці, перестаньте. Останнє, що я пам'ятаю, - це переходи від першої особи до третьої і назад. Я почав говорити: "До біса, давай, я готовий". Просто повністю прийняв це. І як тільки я сказав Це собі, біль пішла", - продовжив він.

Потім Джейкоб відключився, і все охололо. Він пояснив, що бачив себе в космосі.

"Це було схоже на те, що я був у утробі Всесвіту", - сказав він. "Це була психоделічна подорож, чувак. Це звучить божевільно кожного разу, коли я кажу це комусь, але я буквально прожив у цьому місці довше, ніж жив на Землі".

Джейкоб
Джейкоб

Зірка Podcaster і OnlyFans Гаррі в шоці мовчав, поки Джейкоб продовжував розповідати історію.

"Це була подорож до самопізнання".

Під час свого дивного навколосмертного досвіду він стверджував, що одна людина сказала йому, що мудрість виходить не від віку, а від досвіду і від того, через скільки "енергетичних циклів" хтось пройшов.

"І тут це стало шалено божевільним. Я пам'ятаю, що задавав це питання, і це єдине питання, на яке він не відповів. "Він сказав: "Тобі пора повертатися". Я сказав: "Чому?" і він сказав: "Тому що тобі потрібно знайти відповідь на це питання", - продовжив чоловік.

Джейкоб сказав, що йому здавалося, що хтось витягнув його з глибокої води. Насправді, це було недалеко від істини.

Світло
Світло

Хоча він їхав в якомусь незрозумілому місці, щоб його не могли зловити за вживанням наркотиків в машині. Водій автобуса, який повертався на станцію по альтернативному маршруту, виявив, що Джейкоб втратив свідомість, і покликав на допомогу.

"Якби він не знайшов мене, швидка допомога ніколи б не під'їхала б до мене вчасно, щоб помістити мене в відділення інтенсивної терапії. Але навіть незважаючи на те, що я потрапив туди, я чотири рази вмирав, і в четвертий раз вони сказали: "А, ми не можемо повернути його". Вони буквально зателефонували моїй мамі і сказали: "Вибачте, він мертвий. Ви можете прийти і пізнати тіло?А потім я просто ожив".