24-річна Конні Коттен каже, що багато людей припускають, що вона женеться за грошима свого 68-річного нареченого, але вона наполягає, що це не так.

Про це повідомляє портал "Mirror".

24-річна Конні Коттен познайомилася з гербом Дікерсоном, коли працювала волонтером у притулку для бездомних в Шарлоттсвіллі.

Після чотирьох місяців знайомства пара переїхала разом, а в минулому році, коли Конні відсвяткував 18 місяців тверезості, пара побралася.

У той час як їм доводиться відбиватися від насмішок, які називають Конні "цукровим немовлям" після грошей Херба, вона наполягає на тому, що по вуха закохана в свого кавалера, і каже, що їх сім'ї приймають їх як люблячу пару.

Пара
Пара

Конні сказава: "Люди були шоковані, коли ми зібралися разом. Найчастіший коментар, який я отримую, - це люди, які думають, що я з ним через гроші, вони думають, що це відносини цукрової татка, або вони думають, що він зі мною тільки для сексу, тому що я молодша жінка".

Пара подружилася, коли зрозуміла, що обидва одужали від зловживання психоактивних речовин, хоча Конні визнає, що її відразу ж привернув Херб.

Працівниця ферми каже, що почала фліртувати зі своїм нареченим, як тільки вони зустрілися, що застало Херба зненацька.

68-річний чоловік сказав: "Спочатку я не знав, що й думати. Було трохи незвично, що вона фліртувала зі мною, а я в той час працював. Я не знаю, чому я її привернув, але вона була дуже наполегливою".

Пара
Пара

Він додав, що його сім'я також спочатку сумнівалася у відносинах, наполягаючи на тому, що його кохана занадто молода для нього і що вона може бути за його грошима.

Через ізоляцію Херб переїхав до Конні та її батьків, що, за його словами, допомогло їм краще пізнати його.

Нагадаємо, що українська артистка Олена Олена розповіла, що з'їхалася зі своїм хлопцем.