Користувач TikTok Ракель Сойка виросла з мамою і трьома різними чоловіками, яких вона назвала татом, і тільки коли їй виповнилося 10, вона дізналася, хто з них був її біологічним батьком.

Про це повідомляє портал "Mirror".

У ці дні більше немає такої речі, як "нормальна" сім'я. Звичайно, у вас все ще є сім'ї, що складаються з звичайних мами, тата і двох дітей, але в наші дні їх дуже мало.

Проте, одна жінка, яка росла в умовах далеко не звичайного сімейного життя, не підозрювала, що жити з мамою і трьома батьками під одним дахом взагалі дивно, поки не стала трохи старше.

Ракель Сойка відвідала TikTok, щоб розповісти про життя відразу з трьома батьками, після того як відповіла на дзвінок, в якому говорилося: "Розкажіть мені що-небудь, що ваша сім'я змусила вас думати, що це нормально в дитинстві".

Рекель
Рекель

"Отже, перше, що приходить в голову, це мати трьох тат під одним дахом: моя мама і я, перший чоловік моєї мами на ім'я Білл Папа, другий чоловік моєї мами на ім'я Папа річ і мій батько на ім'я Папа піт, що живуть разом багато років", - пояснила вона.

Після багатьох питань, Ракель пояснила, що її мама вийшла заміж за Білла Дедді у віці 17 років, народила від нього дитину, а потім розлучилася, перш ніж зустріти тата Річа. Разом з татом Річем у її мами було двоє дітей, перш ніж вони збиралися розлучитися.

Мама Ракель пізніше пішла в бар, у віці 44 років, де вона познайомилася з Папою Пітом і завагітніла від Ракель, однак після того, як вона народилася, її мама знову вийшла заміж за тата Річа, який виховував її більшу частину її ранніх років.

Рекель
Рекель

Вони переїхали жити разом, коли тато піт і Білл Дедді страждали деякими проблемами зі здоров'ям і потребували допомоги, тому мама Ракель запропонувала прийняти їх за згодою її чоловіка, тата Річа.

Тим не менш, Ракель зростала, називаючи всіх трьох чоловіків їхніми титулами тата, і тільки коли їй виповнилося 10 років, вона дізналася, що тато Піт був її біологічним батьком. Однак вона дякує другого і нинішнього чоловіка своєї мами, тата Річарда, за те, що він дбав про неї.

Як раніше повідомляв портал "Українці", молода дівчина розповіла про незвичайні стосунки.

Нагадаємо, що у мережі розповіли зворушливу історію про чоловіка, який хворіє на рак.