Мохаммед Хан стверджував, що купив те, що вважав бритвою, в закулісній угоді, і коли він повернувся додому, він не зміг використовувати пристрій, тому що він не був заряджений.

Про це повідомляє портал "Mirror".

Чоловік стверджує, що він поняття не мав, що "бритва", яку він купив у незнайомця, насправді була надзвичайно небезпечним електрошокером.

Офіцери поліції Великого Манчестера заявили, що Мохаммед Хану "пощастило, що він вижив" після того, як він купив зброю в кінці їжі на винос.

Мохаммед Хан з'явився в Королівський суд Болтона у вівторок після того, як визнав себе винним у зберіганні зброї.

Відділення тактичної допомоги поліції Великого Манчестера виявило електрошокер, коли вони відвідали Будинок пана Хана 1 травня 2020 року.

Судово-медичні експерти підтвердили природу пристрою після того, як поліція виявила "електрошокер і зарядний пристрій" в ящику спальні.

У суді захисту Хана Стюарт Ніл сказав, що 26-річний хлопець вважав електрошокер не чим іншим, як "шматком пластику".

Хан каже, що до нього "підійшов незнайомець" в "кінці їжі на винос", який "продав йому коробку з електробритвою і зарядним пристроєм".

Коли Хан повернувся в свій будинок на Роланд-роуд в Діні, Болтон, він стверджує, що "підключив" пристрій і "намагався поголитися" з його допомогою, - заявив суд.

Суд
Суд

"Хан каже, що пристрій не заряджався, тому він поклав пристрій у ящик і забув про нього", - сказала прокурор Елеонора Глісон.

"Він каже, що він не усвідомлював, що зубці були частиною електрошокера, оскільки він ніколи не бачив його раніше, і що, якби він знав, що пристрій був електрошокером, він би діяв інакше".

Електрошокери, схожі на пристрій Хана, містять діапазон напруги від одного до 25 кіловольт, згідно з запитами поліції, хоча точно невідомо, скільки вольт може видавати конкретна зброя Хана.

Як повідомили в суді, слідчі поліції повідомили, що молодій людині "пощастило, що він живий, тому що судово-медична експертиза довела, що пристрій дійсно заряджається правильно і є життєздатним".

Хан також нещодавно переніс інсульт і отримує "цілодобову допомогу", - додав Ніл.

В результаті "в першу чергу прив'язаний до дому", слабке здоров'я Хана було заявлено як причина того, що він не зможе виконувати будь-яку неоплачувану роботу в якості покарання за злочин.

Як раніше повідомляв портал "Українці", молода дівчина розповіла про незвичайні стосунки.

Нагадаємо, що у мережі розповіли зворушливу історію про чоловіка, який хворіє на рак.