Хлопчик Девід Реймер, чий статевий орган був серйозно пошкоджений в результаті невдалого обрізання, став піддослідним кроликом для лікаря, який вважав гендер виключно соціальною конструкцією.

Про це повідомляє портал "Mirror".

Хлопчика виростили дівчинкою після невдалого обрізання в трагічному соціальному експерименті.

Невідомий йому в дитинстві, Девід Реймер народився Брюсом, але незабаром став Брендою за пропозицією психолога і сексолога, який вважав, що гендер багато в чому заснований на соціальній обумовленості.

Коли його пошкоджені геніталії були видалені, щоб створити жіночі геніталії, близнюк ріс, не підозрюючи, що народився тієї ж статі, що і його брат, а пізніше лікувався жіночими гормонами в період статевого дозрівання.

Сім'я
Сім'я

Однак до 15 років правда стала відкриватися для Девіда, який, незважаючи на те, що носив сукні і поділяв типово "дівчачі" інтереси, завжди відчував себе чоловіком.

Девід народився в 1965 році в Канаді, але через 38 років пішов з життя.

Доктор Джон Мані вхопився за можливість перевірити свої теорії про гендер за допомогою піддослідного кролика в Девіді - раніше бренду, але спочатку Брюс.

Процедура видалення дефектної крайньої плоті дитини закінчилася тим, що його пеніс був пошкоджений, що змусило його батьків змінити його стать.

Доктор Мані контролював прогрес "бренди" в тому, що стало відомо, як "справа Джона / Джоан", і написав документ, в якому проголосив зміну статі успішним.

Хлопець
Хлопець

У 1973 році журнал Time опублікував статтю, в якій цитував цей "драматичний випадок" як "серйозну підтримку основного твердження прихильників звільнення жінок: традиційні моделі чоловічої і жіночої поведінки можуть бути змінені".

Але експеримент Мані був далеким від успіху, оскільки експеримент Мані залишив Реймера психологічний шрам, який в кінцевому підсумку коштував йому життя в 2004 році.

Девід був настільки захоплений позбавленням інших дітей від примусового перетворення статі, що розповів історію свого життя журналісту Джону Колапінто в книзі 2000 року "як природа створила його".

Одне з найбільш тривожних спогадів Девіда перед смертю було в тому, що його змушували відтворювати сексуальні пози зі своїм братом.

Доктор Мані стежив за близнюками, яких він вважав ідеальними об'єктами для психологічного дослідження статі.

Весілля
Весілля

Реймер стверджував, що Мані змушував їх обох демонструвати сексуальні пози і рухи один одному, такі як поштовхи, розігруючи місіонерські пози.

Це дослідження американський доктор виправдав як репетицію сексуального дослідження здорового дитинства.

Як раніше повідомляв портал "Українці", молода дівчина розповіла про незвичайні стосунки.

Нагадаємо, що у мережі розповіли зворушливу історію про чоловіка, який хворіє на рак.