Майстри спорту СРСР міжнародного класу, учасницю Олімпійський ігор 1964 року, 82-річну Галину Костенко виявили у власній квартирі в Москві, що в Росії. У поліцію звернулися сусіди.

Кілька днів мешканці одного з будинків Москви не могли знайти собі місця. Стривожені сусіди кілька днів не бачили літню жінку. Вони розповіли, що Галина Григорівна не реагувала на стукіт у двері і на дзвінки, після чого вони і почали бити на сполох.

На місце прибули оперативники, щоб розкрити двері квартири радянської спортсменки. Вони виявили тіло Галини Костенко. На жаль, допомогти їй вже не представлялося можливим, так як вона померла приблизно за чотири дні до прибуття поліції. Причина смерті поки уточнюється.

"Попередньо - серцево-судинна недостатність", - повідомили медичні працівники. Зараз тіло спортсменки доставили в морг для уточнення деталей.

Багато вболівальників пам'ятають і досі захоплюються успіхами Галини Григорівни. Інформація про її рідних і близьких поки відсутня. Про те, з якої причини за чотири дні ніхто з них не відвідував спортсменку, поки також не повідомляється.

Нагадаємо, Галина Костенко була радянською спортсменкою, дворазовою чемпіонкою СРСР зі стрибків у висоту, майстром спорту СРСР міжнародного класу. Вона брала участь в Олімпійських Іграх в 1964 році.

Кар'єру в професійному спорті Галина Григорівна завершила досить рано, але потім вирішила викладати. Так, вона стала співробітницею кафедри фізичного виховання і спорту в МДУ імені Ломоносова.