81-річна мешканка Курської області Зінаїда Кононова, помилково відправлена ​​живою до моргу Горшеченським ЦРЛ, померла в лікарні, передає РЕН ТВ.

Читайте нас у Google News!

морг
морг

Жінка поступила в клініку з болями в животі, пізніше у неї діагностували непрохідність кишечника і відправили на операцію. Під час хірургічного втручання у Кононової виявили злоякісну пухлину, а після операції пацієнтка впала в стан клінічної смерті. Реанімаційні заходи, що проводилися протягом півгодини, виявилися безрезультатними, лікарі констатували смерть і направили тіло в морг.

Саме там Кононова прокинулася через деякий час і криками привернула до себе увагу медперсоналу. Як з'ясувалося, помилка сталася в тому числі з-за того, що в лікарні немає приладу, який дозволяє фіксувати мозкову активність в разі клінічної смерті.

Пізніше в обласному комітеті охорони здоров'я повідомили, що Кононова перебуває в стабільному стані. Проте 19 серпня вона померла. Причина смерті поки невідома.

Напередодні був звільнений головлікар Горшеченським ЦРЛ після помилки лікарів. Родичі звернулися до Слідчого комітету із заявою з цієї ситуації.