Кеті Прайс стала синонімом пластичної хірургії за свої 26 років.

Про це повідомляє портал "Mirror".

43-річна телезірка ніколи не ухилялася від обговорення виконаної роботи з тих пір, як в 1995 році почала свою кар'єру в якості моделі з новим обличчям, якій було всього 17 років.

Вперше це почалося з збільшення грудей на початку її гламурної кар'єри, коли вона пішла зі своїм альтер-его Джорданом, і з тих пір витратила тисячі фунтів на косметичні "поліпшення".

Протягом багатьох років Кеті зробила дві підтяжки обличчя, ботокс, наповнювачі для щік і губ, татуювання брів, пластику носа і 12 пластинок грудей.

Зовсім недавно зірка реаліті-шоу пройшла ліпосакцію всього тіла, підтяжку очей і губ, ліпосакцію під підборіддям і ін'єкцію жиру в задню частину після того, як прилетіла до Туреччини для проведення процедур.

Кеті
Кеті

Але з такою кількістю операцій не завжди все йде за планом, і зірці довелося зіткнутися з неабиякою часткою невдалих процедур.

Коли мама п'ятьох дітей оговтується від останньої підтяжки, ми розглянемо найбільш шокуючі невдалі операції фаворита таблоїдів.

Легенда реаліті-шоу Кеті Прайс раніше розповідала про невдале збільшення грудей, в результаті чого її груди "деформувалася".

Колишня гламурна модель була змушена пройти екстрену процедуру у свого звичайного хірурга Френка в BeClinic в Бельгії, щоб виправити її груди після того, як операція за кордоном пішла не так.

Кеті, яка перенесла свою першу операцію в 1995 році, каже, що в Туреччині їй запропонували збільшити груди безкоштовно, і вона вирішила прийняти цю пропозицію, але сказала, що це було "найгірше, що вона коли-небудь робила".

Кеті
Кеті

У 2019 році Кеті була змушена викликати лікаря після того, як її рани після підтяжки обличчя інфіковані і почали сочитися гноєм.

Колишня гламурна дівчина пішла під ніж у квітні того ж року, щоб повністю перетворитися, зробивши підтяжку обличчя, підтяжку живота, ліпосакцію і бразильську підтяжку сідниць.

Не дивно, що Кеті з ідеально рівними перлинно-білими зубами протягом багатьох років працювала стоматологом, щоб домогтися своєї приголомшливої посмішки.

Однак, незважаючи на те, що результати декількох вінірів та інших процедур можуть дати гламурні результати, зірка не соромилася ділитися похмурою реальністю, що стоїть за роботою.

Кеті
Кеті

Ще в серпні 2020 року колишня дружина Пітера Андре мельком показала свої справжні зуби на своєму каналі YouTube під час поїздки до Туреччини, щоб встановити нові вініри.

У 2019 році Кеті перенесла видалення її "гнилих" хірургічних швів тодішнім бойфрендом Крісом Бойсоном на камеру, щоб всі її передплатники в соціальних мережах могли це побачити.