Через десятиліття після катастрофи на Фукусімі, кабани спаровувалися з домашніми свинями на ядерних пустках і створювали новий вид мутантів, як встановили дослідники ДНК.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Дослідники кажуть, що радіоактивні кабани перетинаються з домашніми свинями Японії, щоб створити новий гібридний вид.

Вчені, які досліджують наслідки ядерної катастрофи на Фукусімі в 2011 році для тварин регіону, повідомляють, що радіація не мала несприятливого впливу на їх генетику.

Проте дикі кабани в цьому районі схрещувалися з домашніми свинями, які втекли з сусідніх ділянок після того, як фермери були змушені бігти, створюючи новий гібридний вид.

Кабан
Кабан

У дослідженні, проведеному Донованом Андерсоном, дослідником з Університету Фукусіми в Японії, були проаналізовані зразки ДНК з м'язів 243 кабанів, свиней і гібридів кабанів і свиней, взятих з місцевих бійнею.

Результати показали, що 31 кабан, або 16% кабанів з евакуйованої зони, були гібридами.

Андерсон та його команда заявили в своїй заяві: "Ми демонструємо докази успішної гібридизації свиней та місцевих диких кабанів у цій галузі. Ми рекомендуємо, щоб майбутні дослідження оцінили придатність цих гібридів і краще охарактеризували їх екологічну нішу".

Команда також стверджує, що, хоча кабани-свині є радіоактивними, дослідження не пов'язувало радіоактивність із створенням нового гібридного виду.

Місто
Місто

Радіація, яка зберігається в цьому районі, була викликана катастрофою на Фукусімі в 2011 році, яка назавжди змістила більшу частину Хонсю, головного острова країни, на кілька метрів на схід.

Він запустив 130-футові хвилі цунамі, які зруйнували будинки 450 000 чоловік і призвели до обвалення декількох ядерних реакторів на АЕС "Фукусіма-дайіті".

Нагадаємо, що Дикі тварини забігли на атомну станцію.

Як раніше повідомляв портал "Українці", кот-зомбі викопав себе з могили.