Джулія почала хрипіти неземним голосом і говорити на латині та іспанською, перш ніж вона піднялася над землею і, імовірно, почала левітувати під час жахливого екзорцизму.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Жінка середніх років почала левітувати під час екзорцизму з такою силою, що священики подумали, що вона проб'є дах каплиці.

Жахлива історія битви двох католицьких священиків з "одержимою" Джулією в кінці 1980 - х була розказана в подкасті "Надприродне" Ешлі Флауерс.

Вона пояснила, як один з присутніх в кімнаті, батько Жак, намагався позбутися від передбачуваного демона всередині Джулії, читаючи молитви на латині.

Ешлі сказала: "Джулія починає говорити на латині та іспанською, на яких вона не говорить. Вона починає кидатися на своєму стільці, борючись з майже нелюдською силою. Ці бідні черниці тримають її, але їх постійно збивають з ніг".

Екзорцизм
Екзорцизм

Батько Жак наказав "демонові" назвати йому своє ім'я, а також день і годину їх від'їзду.

Ешлі сказала: "Коли вони думають, що кудись потрапляють, відбувається щось неймовірне. Джулія піднімається зі стільця і починає парити в повітрі, як при левітації. Очевидно, вона піднімається з такою силою, що вони думають, що вона може пробити буквальний стелю каплиці".

Температура в каплиці впала до нуля, а потім піднялася до точки кипіння, коли Джулія почала кричати і корчитися від болю.

Вони чули гарчання і гарчання з іншого кінця кімнати, але нічого не бачили.

Ешлі продовжувала: "Над усім цим хаосом ширяє Джулія, яка все ще висить у повітрі. Здається, що все накопичується в лихоманці, а потім, без попередження, все просто зупиняється, і батько Жак каже: "Амінь"".

Троє медичних працівників були впевнені, що всередині Джулії дійсно був демон.

Серед них був психіатр, який працював з католицькою церквою, щоб контролювати психічне здоров'я людей, які шукають вигнання нечистої сили.

Хрест
Хрест

Доктор перетворився з раціонального скептика на істинно віруючого, коли він зустрів Джулію, яка стверджувала, що вона королева сатанізму.

Він сказав, що вона змінила "все", що він коли-небудь знав про науку.

Нагадаємо, що християнський екзорцист розповів про небачене.

Як раніше повідомляв портал "Українці", кот-зомбі викопав себе з могили.