Поліція і парамедики були викликані на місце події в Сметвіку в Уест-Мідлендс після зіткнення, що сталося сьогодні, коли коляска була збита машиною.

Про це повідомляє портал "Mirror".

Жінка і двоє дітей були доставлені в лікарню після того, як коляска була збита автомобілем і тяглася по дорозі в "жахливій" аварії.

Поліція і парамедики приїхали в Сметвік в Уест-Мідлендс після зіткнення незадовго до 11 години ранку.

Очевидець сказав, що Літня жінка на автобусній зупинці, де сталася аварія, закричала, коли в коляску з дитиною потрапили.

Вона назвала "дивом" той факт, що дитина не постраждала.

Одна жінка, яка живе навпроти місця зіткнення, сказала: "Я почула скрип шин і гучний хлопок. Потім я почула крик. Я кинувся до своїх дверей і побачила, як машина їхала заднім ходом і тягла дитину в колясці. Це було жахливо. На автобусній зупинці була стара, і вона кричала. Машина збила маму і двох її дітей чотирирічного віку, і хлопчик, який їхав в колясці, був одним з них".

Поліція
Поліція

Жінка додала: "Мама явно була в шоці, у неї був поранений рот. Вони сказали мені, що у старшого хлопчика травма голови, але чудесним чином дитина в колясці не сильно постраждала після того, як його тягли. Це дійсно чудо. Парамедики і поліція прибули на місце події дуже швидко, а черговий аварійний працівник виконав велику роботу, щоб заспокоїти маму і заспокоїти її".

Всі три пацієнти були оглянуті співробітниками швидкої допомоги на місці і доставлені в лікарню.

Ступінь травм другої дитини в даний час невідома.

Нагадаємо, що у Тур де Фрас сталася неймовірна аварія.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у мережі розповіли про невідомий літаючий об'єкт.