Ви можете подумати, що молодs зірки "Острови любові" заробляють найбільше, коли справа доходить до постів в Instagram, проте нове дослідження показало, що гранфлюенсери також збирають гроші завдяки своїм неймовірним заробіткам в Insta.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Однак одна впливова людина, або, краще сказати, гранфлюенсер, довела, що молодість - ще не все.

Нове дослідження PensionBee показало, що 91-річна зірка Instagram @BaddieWinkle, також відома як Хелен Рут Елам, ймовірно, заробляє більше, ніж багато зірок Острова любові.

Дані показали, що Хелен з США, у якої 3,5 мільйона підписників, заробляє в середньому 6791 фунт Стерлінгів з кожного поста на сайті.

Неважко зрозуміти, чому вона так затребувана, коли захоплює шанувальників своїм яскравим вбранням і постами про купальні костюми, а також своїм енергійним поглядом на життя.

І Хелен - не єдина впливова людина, яка заробляє гроші в Інтернеті.

Дані показали, що багато людей у віці 65 років і старше заробляють більше грошей за публікацію в Instagram в порівнянні з нашими улюбленими зірками острова любові.

Американський гранфлюенсер @iconaccidental, відомий як Accidental Icon, як вважають, заробляє в середньому 2152 фунта стерлінгів за публікацію в Instagram.

Модель
Модель

66-річна жінка, справжнє ім'я якої Лін Слейтер, розважає своїх 754 000 підписників своїми чудовими нарядами і модними постами.

Тим часом, американка @lili_hayes-танцівниця, заробляє близько 1700 фунтів стерлінгів за пост у віці 73 років завдяки своїй армії з 600 000 підписників.

Коли справа доходить до love Islanders, 24-річна Дені Дайер є однією з найбільш високооплачуваних впливових осіб.

Модель
Модель

Вважається, що вона заробляє в середньому 6 621 фунт стерлінгів за пост в Instagram, а у зірки 3 мільйони підписників.

За Дені слід 30-річна Маура Хіггінс з приблизно 6 256 фунтами стерлінгів за пост, а також 27-річна Олівія Бакленд (приблизно 5042 фунта стерлінгів за пост) і 23-річна Ембер Гілл (приблизно 5033 за пост).

Нагадаємо, що модель поділилася сумним досвідом після пластичних операцій.