Кенні Метьюз пережив жахливу пожежу в будинку, коли йому було всього три роки. Більше тридцяти років по тому він завдає удару троллям, які ціляться в його зовнішність.

Про це повідомляє портал "Mirror"

Чоловік, який отримав 90% опіків третього ступеня, коли йому було всього три роки, вдарив мерзенних тролів, які затаврували його "потворним".

34-річний Кенні Метьюз з Сакраменто, штат Каліфорнія, був охоплений жахливою домашньою пожежею в 1990 році. Він грав зі своїми іграшками, дивлячись телевізор, і почув великий вибух з вікна вітальні, коли спалахнула пожежа.

Поки його мама була в супермаркеті, дідусеві Кенні Санні вдалося вивести малюка з дому в безпечне місце через вікно, але він трагічно загинув на місці від отруєння димом.

Кенні
Кенні

Кенні сказав: "Я чую цей шум, що йде зі мною ззаду, і вікна просто загорілися. Все, що я міг зробити в цій ситуації - просто панікувати, але, слава богу, зі мною був дідусь. Отже, у нього був спосіб врятувати мене, але в той же час він вмирав від вдихання диму. Його рішенням було взяти мене під пахву і перенести через вікно, але, на жаль, я загорівся вогнем".

Збиток, нанесений тілу Кенні, змінив його до невпізнання, але він живе своїм життям з позитивним світоглядом.

Він каже, що хоче надихнути інших "кожен день бути кращою версією себе".

Кенні ділиться відео зі своїми 1,1 мільйонами передплатників, які пояснюють, як він живе зі своїми травмами день у день.

Але не всі захоплюються цим, і, як і у випадку з будь-якими іншими соціальними мережами, тролі час від часу націлюються на сторінку Кенні.

Кенні
Кенні

Вони залишають неприємні коментарі, називаючи його "негарним".

Тим не менш, він завдав удару у відповідь мерзенним хуліганам у відео, яке набрало більше 1 мільйона переглядів.

У відео він сказав: "Багато людей називають мене негарним. Яка різниця? Як ніби це повинно заподіяти мені біль? Насправді? Бу? Але я знаю свою мету. Тому що моя мета робить мене красивим. Впевненість робить вас красивими, надихаючі інших роблять вас красивими, як і я. бути лідером робить вас красивими. Бути послідовником - тепер це складно".

Фоловери Кенні та інші фанати високо оцінили його позицію, підтримуючи його на своїй сторінці.

Нагадаємо, що відомого репера вбили в прямому ефірі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у мережі показали мільйони комах, які напали на заправку.
Також портал "Українці" писав, що батько випадково вистрілив у свого сина.