59-річна Карен Хеммінгуей відвідала клініку West Heath в Бірмінгемі для прийому знеболюючих, але їй сказали, що вони не можуть бути прописані в розчинній формі і ввикликали поліцію, коли вона відмовилася піти.

Про це повідомляє портал "Mirror"

Колишній медичний працівник розповів, як поліція заарештувала її і наділа на неї наручники після того, як вона відмовилася покинути прийомного лікаря Бірмінгема, оскільки їй потрібно було звернутися за знеболюючими.

59-річна Карен Хеммінгуей відвідала відділення West Heath щодо знеболюючих, але стверджує, що їй сказали, що їй не можна їх призначати.

Колишній флеботоміст NHS зареєстрований, як інвалід і ходить з тростиною після серйозної травми коліна два роки тому.

Вона каже, що, коли вона наполягала на тому, щоб звернутися до лікаря, була викликана поліція, і її заарештували і наділи на неї наручники, а потім її зняли з арешту.

Мама двох дітей з Бурнвілля вимагає вибачень у зв'язку з інцидентом.

Жінка
Жінка

Вона сказала: "Я шокована і дуже засмучена своїм лікуванням. Я не втрачала самовладання і не кричала, анітрохи. Я сказала, що не можу піти, тому що у мене немає таблеток і мені потрібно поговорити з лікарем. Я просто сказала: "Я просто сиджу, але, будь ласка, дозвольте мені поговорити з лікарем". Я ні на секунду не подумала, що вони викличуть поліцію".

Їй сказали, що її терапевт порадив їй не приймати їх у розчинній формі.

Жінка сказала: "Я знала, що, якщо мені доведеться відмовитися від знеболюючих, у мене будуть сильні болі на вихідних. Мені сказали, що якщо я не піду, викличуть поліцію. Я дуже ввічливо наполягала на тому, що мені потрібно хоча б поговорити з лікарем. Я не думала, що вони це зроблять, але потім приїхала поліція, наділи на мене наручники і посадила в задню частину поліцейської машини, що було абсолютно жахливо. Вони сказали мені, що заарештовують мене за порушення громадського порядку".

Нагадаємо, що тюремний офіцер народила дитину від ув'язненого.

Як раніше повідомляв портал "Українці", тікаючи від поліції злочинець впав у гній.