Кетрін Зета-Джонс, безумовно, вразила своїх шанувальників, продемонструвавши свою приголомшливу підтягнуту фігуру, коли вона записала себе, демонструючи свої рухи йоги в короткому кліпі.

Про це повідомляє портал "Daily Star"

Кетрін Зета-Джонс вразила своїх шанувальників після того, як красуня була за кордоном, коли вона знімала себе займаючись йогою посеред сонячного світла.

51-річна актриса одягла чорний облягаючий купальник, який стягувався на її талії топом з коміром через шию, коли її спина була видна через щілину в купальнику.

Кетрін змогла засмагнути, демонструючи свою фігуру, коли вона позувала в глибокому купальнику, в той час як її темне волосся падало поруч з нею.

Кетрін
Кетрін

Поки вона знімала короткий уривок для Instagram, Кетрін робила кілька рухів, щоб продемонструвати свою гнучкість, коли вона перейшла в положення дошки.

Витягнувши задню частину ніг, мати двох дітей максимально використала свій час, щоб виконувати різні рухи, коли вона приголомшила в ранковому ролику.

Поділившись цим в Instagram, вона підписала відео: "Легко, як недільний ранок".

Кетрін отримала колосальні 1,1 мільйона переглядів протягом трьох днів, оскільки шанувальники стікалися до її профілю, щоб похвалити її дії.

"Ти надихаєш", "Твоя фігура виглядає приголомшливо".

Кетрін
Кетрін

Красуня ділилася знімками в своєму профілі, коли збиралася у відпустку, і знімала себе пливе в море, коли вона поділилася приголомшливим кліпом в своєму профілі перед своїм заняттям йогою.

Кетрін, яка з'явилася в таких фільмах, як "Чикаго", "Дванадцять друзів Оушена" і "Відскік", ніколи не перестає вражати своїх передплатників своїми приголомшливими знімками в Instagram.

Як раніше повідомляв портал " Українці", українська актриса Ольга Сумська показала себе без макіяжу.

Нагадаємо, що актриса Лілія Ребрик повідомила про новий проект.