Протягом 30 хвилин місцеві робітники чули крики жінки, але через шум від місцевих підприємств вони намагалися її знайти, коли врешті-решт знайшли її, вони були шоковані, виявивши, що вона була оголеною.

Про це повідомляє портал "Daily Star"

Оголена жінка загадковим чином застрягла між двома будівлями, в результаті чого пожежники почали двогодинну рятувальну операцію, щоб звільнити її.

Пожежники не змогли встановити, як жінка змогла застрягти в 18-дюймовому зазорі між стінами автомайстерні та автомайстерні в Санта-Ана, Каліфорнія.

Служби екстреної допомоги були викликані у зв'язку з дивним інцидентом за адресою 1020 N. Harbour Blvd о 14.05 у вівторок (13 липня).

Рятувальники
Рятувальники

За даними телеканалу, робітники в цьому районі чули плач жінки, але не могли визначити, де саме вона перебувала.

Вони шукали близько 20-30 хвилин серед шуму автомайстерні, перш ніж нарешті з'ясували її місцезнаходження.

Власник місцевого магазину сказав KTLA: "Ми чули, як жінка ззаду, за нашим магазином, кричала, кричала, кричала. Ми викликали копів, і вони увійшли, забралися на дах і заглянули між двома стінами, а вона вся гола".

Не зумівши звільнити жінку, пожежники з пожежної служби округу Оранж просвердлили невелику дірку в стіні, щоб вони могли вставити невелику камеру, щоб краще розглянути ситуацію.

Відстань між будівлями
Відстань між будівлями

Капітан Тхань Нгуєн сказав: "Вона застрягла там, і ми фізично не можемо туди потрапити, а вона не може виповзти".

За допомогою великого вентилятора, що забезпечує вентиляцію для жінки, було вирішено, що необхідно видалити великий бетонний блок, щоб жінка могла втекти.

Як раніше повідомляв портал "Українці", акули розтерзали людей після корабельної аварії.

Нагадаємо, що експерти попередили про навалу ос.

Також портал "Українці" писав, що Тур де Фрас пережив найбільшу аварію в історії.