Го Сінжень востаннє бачив Батька і матір у два роки. Тепер хлопець зовсім виріс і закінчив університет, щоб стати вчителем, пише Lad Bible .

У 1997 році в китайській провінції Шаньдун сталося викрадення дворічного хлопчика Го Сінженя. Батьки малюка були невтішні і йшли на все, щоб відшукати сина. Батько кинув роботу і влаштував справжнє розслідування, що тривало 24 роки.

Він їздив по країні на мотоциклах, убивши на дорозі цілий десяток залізних коней. Так Го Гантан побував у 20 провінціях, пройшовши понад 480 тис.кілометрів.

Батьки знайшли свого сина через 24 роки
Батьки знайшли свого сина через 24 роки

Він ночував під мостами, тікав від дорожніх грабіжників, але все не приносило потрібного результату. Хоча за час своїх подорожей нещасному батькові вдалося відшукати сім зниклих дітей і повернути їх батькам. І ось нарешті поліції вдалося вийти на слід викрадачів. Вона заарештувала двох підозрюваних і виявила Сінженя в провінції Хенань. Там він закінчив університет і збирався стати вчителем.

ДНК-тест підтвердив спорідненість, і правоохоронці влаштували батькам і їх знайденому через 24 роки синові зустріч. Гантан не міг зупинити сльози, а мати Сінженя через ридання нічого не могла сказати, окрім як "Мій син! Ти повернувся".

Батьки знайшли свого сина через 24 роки
Батьки знайшли свого сина через 24 роки

"Моя дитина нарешті знайшлася. У майбутньому нас тепер чекає тільки щастя. Бог зглянувся над нами і послав нам допомогу", – розповів Го Гантан.

Надихнувшись пошуками Сінженя, китайський режисер в 2015 році зняв фільм "Втрачений, але улюблений" з відомим актором Енді Лау. Зірка днями дізналася про щасливий кінець історії, до якої вона доклала руку, і записала послання сім'ї Го, побажавши їм щастя і добра.