Спортсменка Одаліс Сантос Мена все життя страждала від сильної пітливості пахв. Нещодавно дівчина вирішила раз і назавжди позбутися проблеми за допомогою хірургії, але щось пішло не за планом, пише The Sun.

23-річна Одаліс останні роки активно займалася не тільки спортом, а й просуванням в "Instagram". На неї було підписано майже 150 тисяч осіб. Незважаючи на успіх, дівчину турбували найпримітивніші речі.

Вона мучилася через гіпергідроз і мріяла виправити цю ситуацію. У липні все повинно було закінчитися. Дівчина знайшла клініку SkinPiel в місті Гвадалахара, Мексика, де їй пообіцяли виконання мрії.

модель померла на операції по позбавленню від пітливості
модель померла на операції по позбавленню від пітливості

За інформацією самої Одаліс, процедура проходила за технологією MiraDry. Ніяких підозр у неї не було. Ось тільки через кілька хвилин після початку у дівчини зупинилося серце. Ні медикаментозно, ні штучним диханням її врятувати не вдалося.

Місцева поліція відразу почала розслідування. З'ясувалося: те, що в клініці до цього ще ніхто не помер, — велика удача. Адже там працювали непрофесіонали

Слідчим вдалося з'ясувати, що у анестезіолога, який брав участь у процедурі Одаліс, не було відповідного диплома. Він просто не вчився на цю професію. Однак не все так просто.

Також розкрився несподіваний факт: Сантос Мена померла через комбінацію анестезії і стероїдних препаратів, які вона приймала. У клініці заявили, що вона не попередила лікарів про цей важливий факт, що цілком може бути правдою, адже якби це розкрилося, Одаліс позбулася б усіх своїх титулів.