11 травня неподалік від Афін, Греція, розігралася трагедія, яка глибоко потрясла місцевих жителів, пише Daily Mail.

У травні Українці розповідали історію про те, як чоловік зворушливо вшанував пам'ять дружини, яку, нібито, задушили грабіжники. Але правда виявилася куди жорсткіше і страшніше.

Пілот вертольота Хараламбос Анагностопулос розповів, що вночі на його сім'ю напали грабіжники і задушили його 20-річну дружину Керолайн Крауч на очах у 11-місячної дочки. Нібито сам чоловік в цей момент був зв'язаний і не міг нічим допомогти. Однак поліцейські знайшли в його словах кілька нестиковок і тепер дізналися, що ж насправді сталося в фатальну ніч.

Хараламбос Анагностопулос і його дружина Керолайн Крауч
Хараламбос Анагностопулос і його дружина Керолайн Крауч

Правоохоронці завдяки фітнес-трекеру дівчини з'ясували, що момент її смерті не збігається з тим часом, який вказав чоловік. Керолайн померла на кілька годин раніше. А дані з телефону Хараламбоса показали, що в страшну ніч він не був зв'язаний, як заявляв, а спокійно переміщався по будинку. І після восьмигодинного допиту чоловік зізнався, що страшний злочин скоїв він сам.

Закохані одружилися в 2018 році, в червні 2020-го на світ з'явилася дочка. Подружжя вело сторінки в "Instagram", викладаючи ніжні спільні фото з малятком, кадри на тлі красивих пейзажів, і всіляко прагнули показати ідеальне життя.

Однак, за словами близьких друзів, картинка в соцмережах не мала нічого спільного з реальністю. Пілот був ревнивим і владним чоловіком, на якого Керолайн часто скаржилася. Крім того, пара відвідувала психотерапевта, і той розкрив деталі, які допомогли слідству. А листування чоловіка і дружини в месенджерах теж вказувало на нещасливий шлюб.

Хараламбос Анагностопулос
Хараламбос Анагностопулос

Напередодні вбивства у подружжя стався конфлікт. Дівчина нібито написала другу, що йде від чоловіка, і навіть забронювала готель. Однак вирватися від тирана їй вже не вдалося. 33-річний чоловік заявив, що задушив дружину на очах у доньки, а потім почав майстерно замітати сліди. Він навіть втопив сімейного собаку і повісив на перилах сходів його труп, щоб зробити версію пограбування більш правдоподібною.

"Тієї ночі ми посварилися. У якийсь момент вона кинула дитину в ліжечко і веліла мені покинути будинок. Вона штовхнула мене і вдарила. Я вийшов з себе і задушив її подушкою. Потім я придумав пограбування", – розповів Хараламбос Анагностопулос.

Зробивши жорстоке злодіяння, пілот став зображати з себе вбитого горем чоловіка і давав сльозливі інтерв'ю.

"Мені дуже пощастило, що я знав її і вона любила мене. <...> Але одна річ мене засмучує навіть сильніше, ніж її смерть. Це той факт, що наша дочка виросте, не пам'ятаючи свою прекрасну маму, хоча дівчинка завжди буде зі мною і з усіма нами", — заявляв він перед скорботними родичами. Незабаром йому повинні пред'явити офіційне звинувачення.