Наступного тижня астероїд діаметром до 220 метрів вріжеться на орбіту Землі, очікується, що він досягне нашої орбіти в наступну суботу вдень.

Про це повідомляє портал "Mirror"

НАСА відстежує великий астероїд, який може досягати 220 метрів завширшки і рухається до орбіти Землі.

Космічний камінь благополучно пролетить по орбіті Землі в наступну суботу, 24 липня, о 15:35 за східним часом, тобто о 20:35 тут, у Великобританії.

Орбіта класифікується під терміном "Аполлон".

Астероїд "Аполлон" описується як астероїд, що зближується з землею, який перетинає орбіту Землі, аналогічно орбіті Аполлона 1862 року.

Незважаючи на близькість до землі, ймовірність контакту із земною поверхнею вкрай мала.

Астероїд благополучно пройде повз Землю зі швидкістю вісім кілометрів на секунду, що еквівалентно 17 895 миль на годину.

Щоб оцінити розмір астероїда в перспективі 2008, GO20, за найбільшими оцінками, вище, ніж корнішон, в два рази більше Біг-Бена і в три рази вище Тауерського моста.

Астероїд
Астероїд

За оцінками, астероїд 2020 PMZ був майже такою ж шириною, як і Міст Золоті Ворота Сан-Франциско.

2020 ПМЗ благополучно минув навколоземну орбіту на відстані 1783862 миль.

Астероїд, очікуваний в наступну суботу, пройде по орбіті навіть далі, ніж PMZ 2020 року, що в 11 разів більше відстані між Землею і Місяцем.

Астероїд був внесений до списку на сайті NASA Close Approaches, присвяченому навколоземним об'єктам (NEO), де група астрономів космічного агентства в даний час відстежує близько 2000 космічних каменів, комет та інших об'єктів, які можуть літати близько до нашої планети.

Нагадаємо, що вчений розповіла про офіційний звіт Пентагону про НЛО.

Як раніше повідомляв портал "Українці", свідки розповіли, що бачили НЛО.