Було припущення, що таємничий агресор може бути примарою агресивної і злої людини, яка, можливо, була убита.

Про це повідомляє портал "Mirror"

Жінка стверджує, що привид вбитого чоловіка подряпав її стегно, коли вона приймала душ.

21-річна дівчина з Ньюхолла, Дербішир, каже, що вона була змушена викликати медіума, щоб очистити свій будинок, і вивчає свої власні екстрасенсорні здібності.

Лія Льюїс сказала, що вони з мамою Колетт пережили місяці паранормальних явищ від рук духу, якому, як вона стверджувала, допоміг "перейти на іншу сторону" медіум Ян Гріффітс.

Лія сказала, що сама не могла нанести подряпини, тому що вони були занадто вираженими.

Вона сказала: "Я взагалі нічого не відчувала (в душі), поки не побачила подряпини, коли витиралася. Я сказала мамі, і вона сказала, що нам потрібно зв'язатися з Яном Гріффітсом".

Гріффітс
Гріффітс

Гріффітс стверджував, що неврівноважений дух переслідував дівчину додому з роботи в магазині в сусідньому Бертон-апон-Тренті.

Персонал припустив, що привид був людиною, яка, можливо, була вбита в цьому районі.

Лія почала чути шум і рух, а потім, за її словами, одного разу вночі, коли вона вийшла зі спальні і побачила високого, лисого, стрункого чоловіка, що виходить з іншої спальні.

В іншому випадку мати Лії сказала, що вона чула, як чоловік дихав їй у вухо, це було три глибоких вдиху. Того ж вечора Лія знайшла подряпини після душу.

Подряпини
Подряпини

Лія, яка досліджує свої екстрасенсорні здібності, сказала: "Коли Ян прийшов до нас додому, він зміг детально описати спальню мого брата, але його навіть не було. Він увійшов у спальню моєї мами і пішов прямо до шафи, і сказав, що він може відчувати активність. Я сказала, що це місце, де я теж все чула, і я думала, що божеволію. Одного разу близько 18.40 я виходила з дому, щоб піти в магазин, і раптово я дуже розсердилася і відчула, що мені потрібно бігти. Пізніше Ян сказав, що це було приблизно в той же час, коли померла ця людина".

Нагадаємо, що юзер Тікток знайшов моторошного примари.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чоловік випадково зняв обличчя примари.