Черниця стала вірусною після того, як поділилася своїм справжнім віком у TikTok, і фанати наполягають, що вона виглядає так, ніби їй за 30, а не за 50, і кажуть, що це має бути тому, що вона живе без чоловіків.

Про це повідомляє портал "Mirror"

Черниця стала популярною в TikTok після того, як поділилася своїм розпорядком по догляду за шкірою і розкрила свій справжній вік. Фанати наполягають, що вона виглядає на два десятиліття молодше.

Сестрі Моніці 55 років, але всі її підписники в соціальних мережах думають, що вона виглядає так, ніби їй за 30, що, на її думку, пов'язано з тим, що вона уникає сонця і вмивається з м'яким милом.

Вона пояснила, що не використовує косметичні продукти, тому що вони "здирають", але щодня вмиває обличчя вівсяним гелем для тіла Aveeno для немовлят і навіть бере парасольку на вулицю, щоб вона могла сидіти в тіні.

Монашка
Монашка

Але деякі з її 48000 підписників на TikTok думають, що це ще не все, а деякі вважають, що її молодий вигляд пов'язаний з тим, що вона відреклася від чоловіків.

Сестра Моніка з Нью-Джерсі, США, сказала, що була приголомшена неймовірним відгуком на відео.

Вона сказала: "Люди були дуже милі. Я думала, відео подивляться тільки чотири або п'ять чоловік. Люди, які кажуть, що я виглядаю так, як мені тридцять, і веселі коментарі про те, що це тому, що у мене немає чоловіка, який мене дратує, змушують мене так сильно сміятися. Я вражена тим, наскільки добрі і чуйні люди в TikTok".

У неї 48000 підписників у TikTok, де вона ділиться внутрішньою інформацією про життя в монастирі, а іноді і особистими подробицями про своє життя.

Монашка
Монашка

Сестра Моніка була приголомшена тим, що люди думали, що вона значно молодша, ніж вона є насправді.

"При особистій зустрічі, запевняю вас, ви б подивилися на мене і сказали: "Цій жінці 55 років"".

Відео було переглянуто 270 000 разів і зібрало понад 50 000 лайків.

Нагадаємо, що дівчина стверджує, що на неї напав привид в душі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", пара стверджує, що в минулому житті вони були магами.