Долорес Діас Лопес переслідувала потенційного викрадача і витягла свого п'ятирічного сина з вікна його машини після того, як він врізався в Квінс.

Про це повідомляє портал "Mirror"

Долорес Діас Лопес побігла за чоловіком і відчайдушно смикнула ручку дверей його машини, перш ніж врешті-решт зуміла витягнути свого сина, Джейкоба Діаса, через переднє вікно.

Драматичні сцени розігралися в Квінсі, штат Нью-Йорк, в четвер, коли пані Діас Лопес і її діти гуляли по Хіллсайд-авеню в Річмонд-Хіллі о 20:00.

Чоловік вибігає з припаркованої червоної машини і хапає хлопчика, перш ніж тягнути його назад до машини, в той час як інший підозрюваний, імовірно його батько, чекає на пасажирському сидінні.

Підозрюваний у викраденні був заарештований після того, як був виявлений в лікарні Брукдейла поліцією.

Стверджується, що 24-річний Джеймс МакГонагл, якому з тих пір пред'явлено звинувачення в запобіганні викрадення, також вдарив поліцейського Нью-Йорка по обличчю, коли той спробував зняти відбитки пальців.

Злочинець
Злочинець

МакГонагл також звинувачується в безрозсудних загрозах і діях, що завдають шкоди дитині.

Поліція все ще розшукує другого підозрюваного, імовірно, його 55-річного батька, якого також звуть Джеймс.

Невідомо, яку участь мав Джеймс-старший, але слідчі стверджують, що МакГонагл не має зв'язку з Джейкобом.

Після того, як Джейкоб був врятований, пара помчала, ледь не зачепивши перехожого.

Діас Лопес повідомила журналістам, що Джейкоб, дочка Зуріелі, восьмирічний і дев'ятирічний Бенні в той час їхали відвідати свого чоловіка на роботі.

МакГонагл нібито сказав своєму спільнику: "Ми забираємо дитину!", А старший чоловік відповів: "Ні, залиште його!"

Зуріелі сказала, що чула, як МакГонагл, яка зараз перебуває в психіатричній лікарні, сказала: "Поверніть мені цю дурну дитину".

Викрадення
Викрадення

Джейкоб спочатку сів на заднє сидіння, перш ніж сім'я змогла його умовити, сказала вона, додавши: "Я не знаю, чому це сталося. Я ніколи не бачила цих людей".

На щастя, в інциденті ніхто не постраждав.

Діас Лопес додала: "Матері повинні бути обережні зі своїми дітьми. Завжди тримайте їх за руку, коли гуляєте з ними, тому що там багато злих людей, і ніколи не знаєш, хто поруч".

Нагадаємо, що батьки знайшли свого сина через 24 роки.