19-річний чоловік трагічно загинув у воді Солфорд-Куейс, Великий Манчестер, в той час як величезна кількість людей зібралося, щоб насолодитися одним з найспекотніших днів у році.

Про це повідомляє портал "Daily Star"

Сердечна квіткова данина була залишена 19-річному хлопцеві, який вчора трагічно загинув після пірнання в канал, щоб спробувати врятувати собаку.

Тіло 19-річного чоловіка витягли з води близько 19:30 вчора ввечері в найспекотніший день у році.

На березі Солфордського причалу, де був виявлений молодий чоловік, були покладені квіти.

Поліція Великого Манчестера почала масштабну операцію, в яку також були залучені пожежна служба і поліцейський вертоліт.

Зрозуміло, що друзі цієї людини відчайдушно намагалися врятувати його, коли до місця події прибігли служби екстреної допомоги.

Кілька свідків заявили, що молодий чоловік увійшов у воду, щоб врятувати собаку, але це не було підтверджено.

Спочатку влада була викликана на набережну, яка була заповнена сім'ями, що відпочивають на сонці, з повідомленнями про те, що вони турбуються про чоловіка, який бореться у воді.

Поліція
Поліція

У заяві поліції Великого Манчестера говориться: "Сьогодні, приблизно о 16.40 (неділя, 18 липня), офіцерів викликали через побоювання з приводу людини, що знаходиться у воді на набережній Солфорд. NWAS і GMFRS також були присутні, але, на жаль, тіло 19-річного чоловіка було витягнуто з води приблизно о 19.40. В даний час ведеться розслідування, і справа передана коронеру".

Детектив-інспектор Хелен Бегнолл з району Траффорд GMP сказала: "В першу чергу ми думаємо про сім'ю і друзів цієї молодої людини, а також про людей, які стали свідками трагічних подій. На жаль, це доводить, наскільки небезпечним може бути вхід в незнайому воду".

Трагедія розігралася в той день, коли величезна кількість людей була на набережній, максимально використовуючи один з найспекотніших днів у році.

Нагадаємо, що модель загинула після операції пахв.

Як раніше повідомляв портал "Українці", репера вбили в прямому ефірі.