Відома британська медіаперсона і оглядачка Кеті Хопкінс приїхала до Австралії, щоб зніматися в телесеріалі.

Оселившись в одному з готелів, 46-річна зірка екрану записала ролик, який швидко став резонансним.

На кадрах, розміщених в "Instagram", Хопкінс насміхалася над карантинними заходами, прийнятими в країні. Кеті заявила на камеру, що очікує, коли співробітники готелю принесуть їй вечерю під двері.

медиаперсона і оглядачка Кеті Хопкінс
медиаперсона і оглядачка Кеті Хопкінс

Британка збиралася налякати службовця, з'явившись перед ним оголеною і без маски. Covid-19 оглядачка називала "найбільшою містифікацією в історії людства".

До обговорення Кеті Хопкінс і її гучного відео в соцмережі підключився навіть міністр внутрішніх справ Австралії Карен Ендрюс. В ефірі популярного ранкового шоу глава відомства зазначила, що британка цим знущанням дала "ляпас всім австралійцям", які відповідально дотримуються локдауну. Поведінку Кеті міністр назвав неприйнятною і обіцяла депортувати її з країни, що згодом і було зроблено. Крім того, Хопкінс була оштрафована на тисячу доларів і втратила візу.

"Той факт, що вона там хвалилася тим, що порушила карантин, був жахливий", – сказала Карен Ендрюс.

Випадок з Кеті Хопкінс викликав у австралійців масу питань. Народ не розуміє, як британка потрапила в країну, коли 30 тисяч її громадян не можуть повернутися додому з-за кордону. Зараз Австралія обмежила в'їзд навіть для своїх підданих. Як виявилося, для знаменитостей держава зробила виняток, щоб стимулювати розвиток сфери розваг.