Коли Бекі Прайс і Блю Прайс вперше сказали своїй родині і друзям, що зустрічаються, реакція була не такою, на яку вони сподівалися.

Про це повідомляє портал "Mirror"

Різниця у віці 23 роки була занадто великою для деяких людей, особливо дочки Блю, Кетрін Лотт, яка була однією з хороших подруг Беккі.

Однак дев'ять років по тому пара з Леща, зв'язала себе узами шлюбу і сказала, що вони "щасливіші, ніж будь-коли", незважаючи на безліч негативних коментарів про їхні стосунки.

Беккі, якій зараз 41 рік, всього на чотири роки менше, ніж наймолодшій дитині 64-річного Блю, і у нього були онуки, приблизно рівні за віком власним дітям Беккі.

Весілля
Весілля

Незважаючи на початкову негативну реакцію, після того, як батько Беккі Грем раптово помер у віці 68 років після падіння, Беккі і Блю вирішили зв'язати себе узами шлюбу в 2015 році і відправити повідомлення критикам.

Беккі, у якої був невдалий перший шлюб, сказала: "Я люблю його. Він забавний, дуже кумедний. Я думаю, що він дивовижний. Він такий дотепний і жартівливий. Кетрін і я були найкращими друзями. Ми познайомилися завдяки роботі. Я познайомився з Блю через неї, а решта - дійсно історія. Блю і я отримали веселі погляди від людей на вулиці, але різниця у віці нас ніколи не турбувала. Зараз ми щасливі як ніколи".

Пара
Пара

Зараз пара живе разом з дітьми Беккі у віці 15, 19, 22 і 24 років.

Пара, у якої немає разом дітей, також близька до п'яти онукам Блю, вік яких становить від 10 до 15 років.

Нагадаємо, що маму і її дочку приймають за сестер.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чарівна Кім Кардашьян показала знімки в купальнику.