Організація Rocky Mountain Sasquatch Organization проводить розслідування після того, як їм показали кадри, на которих зображені загадкова фігура і можлива дитина на березі річки Мічиган.

Про це повідомляє портал "Daily Star"

Прихильники теорії змови переконані, що снігову людину помітили, перетинаючи річку, завдяки новим кадрам, на яких зображена велика коричнева фігура поруч з водою, яка, здається, несе дитину.

Відео стало вірусним на YouTube з більш ніж 150 000 переглядів, оскільки ведуться суперечки про те, чи дійсно це мавпоподібна істота, яка, за легендою, мешкає в лісах Північної Америки.

Кліп був відправлений в організацію Rocky Mountain Sasquatch Organization на початку липня і показує зображення істоти в річці Касс в Мічигані.

Його представив "Едді Ві", який сказав, що його двоюрідний брат катався на байдарках в той час, коли побачив загадкову фігуру.

"Не впевнений, що це таке, але я відправив його кільком людям, щоб дізнатися, що вони говорять. Деякі кажуть, що це снігова людина, що несе дитинча снігової людини. Інші кажуть, що це снігова людина, що несе оленя", - сказав чоловік.

Дивлячись на відео, можна побачити велику коричневу фігуру, яка, здається, швидко рухається з меншою фігурою поруч з нею.

Однак кадри нечіткі, і деякі глядачі вважають, що це міг бути просто людина. Ймовірні спостереження снігової людини не рідкість у Сполучених Штатах, і більше 10 000 людей стверджують, що бачили його за останні 50 років.

Як раніше повідомляв портал "Українці", цирковий ведмідь напав на дресирувальницю.

Нагадаємо, що акули розтерзали людей після корабельної аварії.

Також портал "Українці" писав, що чоловік розповів, як зустрів снігову людину.