Вечірня поїздка в сад для поливу рослин прийняла дивний оборот, коли над містом помітили дивний об'єкт, і загадку ще належить розгадати.

Про це повідомляє портал "Daily Star"

Садівник намагається розібратися в тому, що, на його думку, було таємничим інопланетянином, плаваючим над Плімутом, хоча, схоже, ніхто інший цього не бачив.

Джозеф Каттінг сказав, що він був у своєму саду в суботу ввечері (17 липня), коли він був вражений дивним об'єктом, що ширяє над ним.

"Я поливав свої рослини, а потім мені довелося зайнятися рослинами мого сусіда. У неї щось на зразок заднього дворика нагорі зі сходинками. Я намагався дотягнутися до того місця, але раптово побачив, як ця штука летить, пливе в інший бік. Я подумав: "Почекай, що це?" Я дістав телефон і почав запис. Я розмістив це в моєму груповому чаті на моєму Snapchat, потім я розмістив його на своєму Facebook, потім я розмістив його в Plymouth Live, але ніхто інший не сказав, що бачив його", - сказав чоловік.

Його друзі в Facebook припустили, що те, що він зняв близько 21:30, було китайським ліхтарем

33-річний Джозеф сказав, що таємничий об'єкт ширяв над ним дві або три хвилини.

Він додав, що не впевнений, чи вірить він в інопланетян чи ні, але переконаний, що на цей раз він дійсно бачив одного або, принаймні, він бачив "повітряна куля у формі інопланетянина, якщо я подивився в камеру".

На кадрах непізнаний об'єкт кілька разів підстрибує вгору і вниз, часто зникає за будинками, а через кілька секунд з'являється знову.

Як раніше повідомляв портал "Українці", НАСА повідомляє, що астероїд наближається до землі.

Нагадаємо, що вчений прокоментував звіт про НЛО.