18-річна Ашанті Сміт, на жаль, померла 17 липня з тілом 144-річного чоловіка, який пережив стан передчасного старіння - синдром прогерії Хатчінсона-Гілфорда.

Про це повідомляє портал "Daily Star"

Дівчинка-підліток, яка страждала від хвороби передчасного старіння, яка залишила її з тілом 144-річної дитини, померла у віці всього 18 років.

На жаль, Ашанті Сміт померла в суботу, 17 липня після того, як жила з вкрай рідкісним захворюванням - синдромом Хатчінсона-Гілфорда прогерії.

Мама підлітка Фібі Луїза Сміт віддала повагу своїй "блискучій і вольовій" дочці, яка, за її словами, не дозволила хворобі вплинути на її "гучний і красивий" дух.

Ашанті
Ашанті

Незважаючи на те, що її тіло було еквівалентно 144-річному, коли вона померла, Ашанті змогла "прожити своє життя в повній мірі", перш ніж сказати своїй убитої горем мамі: "ти повинна відпустити мене".

Фібі з Берджесс-Хілла, Західний Суссекс, сказала: "Життя Ашанті було радістю. Незважаючи на те, що прогерія вплинула на її рухливість, вона не вплинула ні на що інше. Вона була типовою, енергійною 18-річною дівчиною, і мені подобалося все в ній. Вона була чудова, вона була веселою. Вона висловлювала свою думку, і всі це знали. Це не вплинуло на її серце, її силу волі або її ставлення до себе, вона відчувала себе красивою кожен день. Я стежила за цим кожен день. Всі любили і обожнювали цю маленьку дівчинку. Вона так зворушила їхні серця своєю силою волі".

Ашанті
Ашанті

У день її смерті вона гуляла в KFC, гуляла по парку абсолютно нормально. Потім це сталося раптово, і це було приблизно через півгодини.

"Вона боролася, але вона сказала: "Мамо, я люблю тебе. Ти повинна відпустити мене".

Як раніше повідомляв портал "Українці", чоловік розповів, що побував у Пеклі та раю.

Нагадаємо, що репера вбили в прямому ефірі.