Підозрюваний, який сказав молодій дівчині, що йому 17 років, по дорозі в Бірмінгем, затягнув свою жертву в глибоку воду, де він згвалтував її на очах у не звертаючих уваги шукачів сонця.

Про це повідомляє портал "Daily Star"

Інцидент стався близько 15: 30 в морі біля пляжу Борнмута біля океанаріуму в неділю, 18 липня.

Жертва разом зі своїми друзями грала з м'ячем, коли м'яч приземлився перед молодою людиною.

Зрештою хлопчик кинув його назад одному з учасників групи, а потім почав розмовляти з жертвою, сказавши їй, що йому 17 років, і він їде в Бірмінгем.

Але потім, як розповіла поліції травмована жертва, він витягнув її глибше в море, де згвалтував.

Підозрюваний описується як нібито пакистанського походження, з засмаглою шкірою, висотою від п'яти футів до п'яти футів семи дюймів, тонким, але м'язистим тілом, з коротким темним волоссям, які були зачесані назад і виглядали недавно підстриженими.

Пляж
Пляж

На ньому були чорні або сірі плавальні шорти.

Детектив-інспектор Уейн Сеймур з групи з розслідування великих злочинів сказав: "В даний час ведеться повне розслідування цього інциденту, і ми продовжуємо надавати підтримку жертві, поки ми проводимо розслідування. Я знаю, що в день інциденту на пляжі було дуже багато людей, тому я звертаюся до всіх, хто був у цьому районі і, можливо, був свідком того, що сталося, з проханням вийти вперед. Я б порадив будь-кому, хто був на пляжі в безпосередній близькості від Океанаріуму, перевірити будь-які зроблені фотографії або відеозаписи, щоб переконатися, що вони зафіксували що-небудь актуальне. Я особливо хочу поговорити з усіма, хто впізнає хлопчика з даного опису або, можливо, бачив його на пляжі в неділю, 18 липня", - звернувся до публіки поліцейський.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чоловік розповів, що побував у Пеклі та раю.

Нагадаємо, що репера вбили в прямому ефірі.