У всесвітній мережі Інтернет були опубліковані фотознімки кладовища військової броньованої техніки Російської Федерації. Йдеться про ту техніку, яка була знищена на Сході України. Угроблених бронетехніка розташована під Ростовом-на-Дону.

Читайте нас у Google News!

кладовище бронетехники
кладовище бронетехники

Це поблизу с українським кордоном. Фотознімки оприлюднив «Український мілітарний портал», додавши коментар публікації розгромленої військовими ЗСУ російської бронетехніки.

Відомо, що напередодні в соціальних мережах почали з'являтися знімки місцевих жителів, які проникли на територію складу підбитим броньованої техніки - танків, БТРів, а також артилерійських систем. Російські користувачі прокоментували знімки в такий спосіб: «Кладовище згорілої військової техніки у села Синявське. Звідки її стільки взялося? Адже ми ніби як не воюємо ні з ким».

кладовище бронетехники
кладовище бронетехники

Згідно з даними журналістів, склад під Ростовом-на-Дону існує вже давно, адже саме туди російські військові стягують всю бронетехніку, яка була знищена Збройними силами України на Донбасі під час бойових дій.

Раніше Українці повідомляли, що пропагандистський телеграм-канал wargonzo розповів, що перед тим, як "вагнерівці" вирушили на батьківщину, до них приїхав вибачитися син Олександра Лукашенка - Миколай.

ПВК "Вагнера"
ПВК "Вагнера"

"Терміново Син Лукашенко особисто вибачився перед затриманими "ЧВКашнікамі" до звільнення

Про це повідомляють джерела @wargonzo в білоруських силових структурах.

Перед тим, як відправити 32 затриманих росіян на автобусі в Москву генпрокурор РБ разом з сином Лукашенко зібрали їх в актовому залі однієї з урядових резиденцій і принесли свої вибачення.

Зараз звільнені "ПВКашнікі" знаходяться на карантині в Підмосков'ї."

пост у телеграм-каналі wargonzo
пост у телеграм-каналі wargonzo

Також відомо, що видані Росії «вагнерівці» дали перше інтерв’ю. Стверджують, що їх шукали «по оголошенню» на сайті «Авіто» і вимагали досвід у війні на Донбасі. За їхніми словами, вони мали «охороняти нафтові об’єкти» у Лівії, Сирії і Венесуелі.

Найманці розповідають, що логістикою від Москви до пункту призначення займалася «Лариса Самаріна». «За добу до відльоту «Самаріна» сказала, що у неї не виходить зістикувати рейси Мінськ — Стамбул — Гавана — Каракас так, щоб ми довго не перебували в транзитній зоні Туреччини. Сказала, що замовить нові квитки на 30-е число. Ми їх отримали, і вона запропонувала тимчасово поїхати у санаторій «Білорусочка» для відпочинку», — розповів один із «вагнерівців».

Бойовики пригадують, що затримання було неочікуваним, спочатку думали, що це якась помилка. А про те, що у Білорусі заплановані президентські вибори, нібито дізналися вже після приїзду «Для нас це була транзитна країна, дружня до Росії, і несподіванок від спецслужб ніхто не очікував», — розповів один із найманців.