Наслідки зміни клімату накривають всю планету, і людство, здається, не здивувати вже нічим. Але цей ролик змусив глядачів понервувати, пише The Indian Express .

У "Фейсбуці" завірусився ролик, знятий днями в індійському штаті Харьяна. На моторошних кадрах видно, що величезна ділянка землі, яка перебувала під водою, починає швидко підніматися і покривається тріщинами.

За кадром чути голоси шокованих очевидців, які відзначили, що подібне видовище бачать вперше. При цьому пояснити подію вони не змогли.

"Це щось новеньке. Просто приголомшливо! Земля піднімається сама по собі. Ми поняття не маємо, що відбувається", – кричать очевидці.

За пару днів ролик з дивним явищем подивилися більше чотирьох мільйонів разів. Поки що влада ніяк не прокоментувала випадок в Харьяні, причина інциденту досі не ясна. Однак коментатори під відео вже обговорили всі можливі варіанти: від тектонічної активності до вибуху газу.

"Це сталося через тектонічну активність! Залишатися там дуже небезпечно. Може, це взагалі який-небудь вулкан", – вважає Джайсінх Бібан.

"Не думаю, що це тектоніка. Швидше це просто метан виходить на поверхню", – упевнений Раджприд Сінгх.

"А мені здається, що на цій ділянці під землею йде газопровід. Щось забилося. І ось тепер все піднімається на поверхню", – поділився здогадкою Яшдіп Шрівастава.