23-річна Сяо Цюмей знімала короткі ролики про свою нетипову для дівчини кар'єру кранівниці. Минулого тижня її життя обірвалося: з кабіни вона впала прямо на землю, пише Daily Mail.

У соціальних мережах китаянка розповідала, що вона працює кранівницею в Цюйчжоу, провінція Чжецзян. Завдяки незвичайному образу дівчині вдалося зібрати непогану аудиторію: в соцмережах на неї було підписано більше ста тисяч чоловік.

Минулого вівторка її кар'єра і життя обірвалися, коли вона була на робочому місці. Під час прямого ефіру Сяо випала з кабіни, яка знаходилася на висоті в 50 метрів, і розбилася.

Трагедія сталася о 17: 40 за місцевим часом, коли робочий день закінчився і більшість будівельників пішли з об'єкта. Деякі очевидці повідомили, що Цюмей впала з крана з телефоном в руках.

Кадри запису падіння це підтверджують: на них можна розгледіти фрагменти будівельного крана. На моторошному фінальному стоп-кадрі, знятому вже після падіння, конструкція видно цілком.

Однак навіть по кадрах незрозуміло, що ж сталося в кабіні і чому китаянка впала на землю. Обговорюючи трагедію, родина Цюмей підтвердила, що причиною стала фатальна випадковість, а не якийсь інтернет-трюк. У 23-річної дівчини залишилися двоє дітей.