Після спроби вилікувати запор, вставивши в задній прохід великого живого вугра, людина з Сінхуа в провінції Цзянсу на сході Китаю пережила болісний досвід про цей вчинок.

На жаль, як для вугрів, так і для ануса, це не одиничний випадок.

Чоловік захворів запором і уникав (або не знав) звичайних медичних порад щодо полегшення цієї недуги, вибравши народний засіб – вставити в кишку вугра і дозволити йому робити свою справу.

На жаль, його метою було просунутися вгору по прямій кишці в товсту кишку, де він пробив дірку в стінці товстої кишки і проник в його черевну порожнину.

За даними Global Times, чоловік відчував біль, але "занадто соромився звернутися до лікаря". Через день він нарешті здався і звернувся за медичною допомогою до місцевої лікарні, де лікарі сказали йому, що він міг загинути.

Безіменному пацієнту була зроблена операція з видалення 20-сантиметрового вугра. Примітно, що вугор теж пережив свою пригоду і був ще живий, коли хірурги витягли його з чоловіка. Урок про те, що не можна класти живих вугрів в задній прохід, був засвоєний на власному гіркому досвіді.

Цей "народний спосіб" вразив і інших останнім часом. У 2017 році чоловікові видалили 50-сантиметрового вугра з живота після його власної спроби позбутися від запору.

У червні 2020 року чоловік п'ятдесяти років також вставив собі в задній прохід азіатського болотного вугра, який також перебрався в його черевну порожнину. Після травми в порожнину потрапили кал і гній, що призвело до важкої інфекції.

"Оскільки він вставив в себе живого вугра, шанси його смерті були досить високі, якби він не зробив операцію вчасно", – сказав його лікар, згідно з The Mirror, додавши, що "він вставив його через задній прохід в пряму кишку. Я підозрюю, що саме тоді відбулася перфорація сигмовидної кишки".