Маленький Томас Уоллер вирішив, що йому потрібно зробити щось, щоб допомогти, дізнавшись про дітей, які втратили волосся через лікування раку, і відправився в дворічну місію.

Про це повідомляє портал "Mirror"

Десятирічний школяр, якого регулярно приймали за дівчинку через свої довгі локони, відрізав все це і подарував дітям, хворим на рак.

Томас Уоллер відрізав 14 дюймів свого довгого світлого волосся і пожертвував їх благодійній організації Princess Trust, яка робить Перуки для дітей, які втратили волосся через лікування раку.

Поки він відрощував волосся, його футбольна команда назвала його Гаретом Бейлом через "чоловічий пучок", який він носив під час гри.

Волосся
Волосся

Рішучий Томас вирішив пожертвувати своє волосся, дізнавшись про дітей, які втратили волосся через хворобу.

Коли його мама Стейсі Уоллер і тато Стівен розповіли про свій план, вони були переповнені гордістю.

Стейсі сказала: "Він сказав, що одного разу він думав про дітей, які були бідні і втратили волосся, і про те, як це було несправедливо і що їм, мабуть, сумно, тому він вирішив відростити своє волосся, щоб зробити з них перуку. Він сказав своєму директору, чим хоче займатися, а потім вийшов зі школи і з гордістю оголосив нам про свій план".

Протягом двох років Томас відрощував свої локони, і незнайомці часто приймали його за дівчину.

Однак, за словами Стейсі, помилки "ніколи не заважали йому виконати свій власний виклик".

Хлопчик
Хлопчик

Його футбольна команда, Broomfield FC, підтримувала Томаса протягом усього випробування, в якому він також зібрав неймовірні 4053 фунта стерлінгів для фонду Little Princess Trust.

29 червня цього року Томасу нарешті підстригли волосся.

Гроші, які Томас зібрав разом з пожертвуваним їм волоссям, означають, що сім перук можна буде зробити для маленьких дітей по всій країні.