Зірка TikTok Мері поділилася відео зі своєю собакою Secret, у якої зараз сотні тисяч шанувальників з усього світу, яким не вистачає її оригінальних робіт.

Про це повідомляє портал "Mirror"

Жінка поділилася цим твором мистецтва, намальованим її собакою, і навіть завантажила неймовірне відео, щоб довести, що пес - оригінальний художник.

Зірка TikTok Мері завантажила на сайт відео зі своїм вихованцем, і незабаром відео зібрало понад 76 мільйонів переглядів, і це відео шокувало інтернет.

Пес
Пес

На відео видно, як собака Мері, Secret, вибирає кольори і тримає кисть у роті, а потім малює квітку.

Робота напрочуд хороша, враховуючи, що вона була намальована собакою, з повністю синім фоном, зеленим стеблом і жовтою квіткою.

Відео, завантажене в неділю, 18 липня, незабаром стало вірусним і зібрало мільйони лайків і більше 280000 коментарів, при цьому багато користувачів TikTok висловили недовіру.

Пес
Пес

"Я спотикаюся або просто дивлюся, як собака малює квітку?". "Хто-небудь ще думає, що це занадто добре, щоб бути правдою?", "Як він отримав правильні кольори?", "Він дальтонік", - пишуть юзери соцмережі.

Але деякі користувачі щиро не повірили, що Secret намалював картинку, і один сказав: "абсолютно впевнений, що хтось тримає кінчик кисті поруч з собакою під кутом. Але все ж, дуже миле і креативне відео".

Пес
Пес

Нагадаємо, що трилапий собака вразив мережу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", собака благала людей врятувати її цуценя.