44-річна Хелена Філ отримала дві різні травми: під час водіння і на роботі, які викликали хронічний біль в ногах. Але вона не мала уявлення, що жила з двома переломами ногами, яким потрібна операція протягом багатьох років.

Про це повідомляє портал "Mirror"

Бодібілдер змагалася п'ять років, не підозрюючи, що у неї дві зламані ступні.

44-річна Хелена Філ отримала дві різні травми: під час водіння і на роботі, що викликало хронічний біль в ногах.

Протягом наступних п'яти років особистий тренер з Північного Лондона поняття не мав, що обидві її ноги потребують операції.

Після двох операцій Хелена, яка захоплюється фітнесом з 26 років, зараз одужує.

Хелена
Хелена

Хелена сказала: "Мої початкові травми були фактично в межах двох днів один від одного". Раніше я була водієм вантажівки, і через протікання в даху я вислизнула з фургона і приземлилася на ноги. Тиск на мої ноги в результаті падіння був болісним. Друга травма сталася, коли я була з другом на автостраді, коли у нас сталося зіткнення, в результаті якого машина покотилася".

Страждаючи від постійного болю в ногах і частих головних болів, 44-річна жінка просто додала устілки до взуття і спробувала поводитися як зазвичай.

Коли вона, нарешті, звернулася до лікарів за допомогою, МРТ показало, що обидві ступні зламані і потребують операції.

Ноги
Ноги

Після операції 2014 року їй довелося використовувати інвалідну коляску протягом місяця, а потім милиці більше року, що означало, що її бізнес з особистих тренувань довелося призупинити.

Фітнес-магнат зіткнувся з другим етапом операції в 2016 році.

Вона додала: "сьогодні мені в обидві ноги вставлені дроти, шпильки і пластини. Я їжу, коли проходжу через митницю!"

Шлях Олени до особистих тренувань і бодібілдингу почався майже 20 років тому.

Ноги
Ноги

Вона сказала: "Раніше я страждала ожирінням, але коли мені було 20, я вирішила щось з цим зробити. Під час цієї подорожі я думала, що це та робота, яку я хочу робити і допомагати іншим людям. Роки по тому я була в тренажерному залі з моїм другом, який в той час брав участь у змаганнях".

Кар'єра Хелени в бодібілдингу призвела до того, що вона виступала на таких майданчиках, як O2 Arena.