Сумна історія математика і цікавого пасажира літака спливла в соціальних мережах.

Про це повідомляє портал "Mirror"

Ще в 2016 році професор економіки Університету Пенсільванії італійського походження Гвідо Мензіо опинився в складній ситуації перед вильотом рейсом American Airlines з Філадельфії в Сіракузи.

Звичайно, рішення складного математичного рівняння не для всіх, коли вони в довгому перельоті, але це було улюбленою розвагою Мензіо, так що чесна гра з ним.

Він сидів поруч з жінкою в літаку, яка спочатку сказала, що вона відчуває себе погано, тому їй довелося провести з літака, хоча насправді вона просто хотіла висловити стурбованість з приводу каракулів Гвідо на аркуші паперу.

Пост в Твіттер
Пост в Твіттер

Представник American Airlines Кейсі Нортон сказав Buzzfeed News, що в якийсь момент Мензіо навіть висловив стурбованість, щоб побачити, чи в порядку жінка - він мало що знав.

Саме в цей момент між капітаном і Мензіо відбулася незручна розмова, щоб підтвердити, що каракулі на «іноземній мові» були просто... ну... математика.

У бесіді з The Washington Post він сказав, що пілот "здавався збентеженим", коли дізнався, що сумніви цікавого сусіда були не чим іншим, як параноїєю, і що він якраз готувався до доповіді в Королівському університеті про робочий документ про вартість меню і розкиді цін.

Капітан American Airlines був збентежений, коли дізнався правду.

Аеропорт
Аеропорт

Зрештою, рейс вилетів після двогодинної затримки, і жінка, ім'я якої він відмовився назвати, вирішила вилетіти іншим рейсом того вечора.

Принаймні деякі користувачі Reddit побачили веселу сторону цієї досить незручної ситуації, коли один жартома назвав "зброю математичного руйнування", а інший сказав, що"це Аль-Гебра, а не Аль-Каїда".