Сім'я була вражена, виявивши в своєму будинку п'яного незнайомця, але ще більше була вражена, виявивши, що його вирвало на підлозі на кухні, і він випорожнювався в чайнику.

Про це повідомляє портал "Daily Star"

Сім'я була вражена, виявивши в своєму будинку незнайомця, який випадково забув замкнути двері, але те, що він зробив далі, було набагато гірше.

Анонімна мама розмістила свою знахідку на сторінці Spotted: Yeovil в Facebook з фотографіями чоловіка, сплячого на її дивані, і доказами його нічних витівок.

П'яний хлопець залишив сюрпризи на кухні її сім'ї з блювотою на підлозі і какашками в її чайнику.

П'яний чоловік
П'яний чоловік

Дружина написала: "На вихідних мій чоловік залишив двері нашої консерваторії відкритими після того, як я лягла спати, і він забув її закрити. Недільного ранку о 5 годині ранку моя маленька дівчинка спускається вниз, щоб подивитися телевізор, замість того, щоб розбудити нас, але відразу ж повертається наверх і каже, що внизу є чоловік, який розмовляє сам з собою. Я думала, що це всього лише її уява, в півсні я сказала їй, щоб вона лягала спати, а я знову лягаю спати. У будь-якому випадку, спустися, щоб заварити чашку чаю і приготувати сніданок близько семи годин. Виявляється, там є чоловік".

Але коли вона довела воду до кипіння - вона зрозуміла, що варить какашку.

"Ми швидко виявили, що він випорожнювався в нашому чайнику, а також його вирвало на кухні", - додала вона.

Природно, люди, що відповідали на пост в соцмережі, зійшли з розуму, оскільки за два дні він отримав понад 2 тис.Сайків і 2,2 тис. коментарів.

Нагадаємо, що чоловік прийняв шокер за станок для бритви.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Стівен Кінг дав цікаве інтерв'ю.