Багато користувачів TikTok прийшли в жах після того, як збитий з пантелику покупець поділився відеороликом, в якому пара кладе свою маленьку дитину на холодну тверду підлогу в продуктовому відділі торгового центру.

Ні для кого не секрет, що виховання дітей – це важка праця, особливо коли мова йде про безпечний вихід з дому з немовлятами.

Але в той час як батьки, які беруть на себе важке завдання відвести своїх дітей в зайняті – і часто стресові – місця, такі як торгові центри, заслуговують похвали. Але методи виховання однієї пари змусили багатьох людей чесати потилиці.

Батьки кинули дитину на підлогу, щоб випити кави
Батьки кинули дитину на підлогу, щоб випити кави

Це сталося після того, як здивований покупець, на ім'я Джей Ганна, у TikTok поділився дивним видовищем, помітивши пару, яка поклала свою дитину на холодну тверду підлогу торгового центру, коли вони пили каву та закусували в місцевій кав'ярні.

На віедо можна почути, як переляканий покупець запитує: "Це справжня дитина?! Або підробна?".

Не дивно, що багато користувачів TikTok також були в жаху, і багато хто вказав на проблеми з санітарією на підлозі в такому громадському місці.

"Комусь потрібно потерти обличчя об цю брудну підлогу, щоб вони зрозуміли", - прокоментував один користувач , а інший додав: "Дитина не собака!"

Батьки кинули дитину на підлогу, щоб випити кави
Батьки кинули дитину на підлогу, щоб випити кави

"Це так сумно, бідна дитина. Чому ніхто нічого не сказав", - написав інший , а четвертий додав: "Я не можу повірити, що ніхто нічого не сказав. Я б підійшов прямо до них і сказав їм, що це неприпустимо!"

Інші користувачі TikTok поділилися кліпом, попередивши інших батьків, щоб вони ніколи не клали дітей на підлогу в ситуаціях, коли вони не знають, наскільки чиста поверхня або які мікроби валяються навколо.