Маленькі діти просто обожнюють тягнути в рот все, що попадається їм на очі. Дитина може задихнутися, але є небезпеки і серйозніші, пише Mirror. Наприклад, маленька батарейка.

Мама-фельдшер, а за сумісництвом блогер з Австралії tinyheartseducation днями провела видовищний експеримент, який показує, наскільки небезпечно залишати батарейки без нагляду, якщо в будинку є маленька дитина.

Потрапивши в стравохід, навіть крихітна кнопкова батарейка може стати причиною серйозних травм. Це потрібно бачити своїми очима.

Для експерименту Ніккі зробила в ковбасках маленькі розрізи, поклала всередину батарейки, які так легко прийняти за цукерки. Одну з них австралійка залила медом і оновлювала "захисний шар" кожні десять хвилин. Інша сосиска зустрілася з батарейкою один на один. Через дві години результати експерименту були готові.

@tinyheartseducation

Button batteries + honey 🍯 #fyp #babyfirstaid #parenting

♬ original sound - Tiny Hearts

Розріз ковбаски без меду шипів, пінився, а до кінця виглядав обвугленим.

Інша ж сосиска виглядала підозріло добре. У процесі вона ледь пінилася, а пошкодження були мінімальними. Ніккі переконує: якщо у неї буде хоч найменша підозра, що її дитина проковтнула батарейку, вона тут же потягнеться за медом. На доказ ефективності заходу дівчина розповіла, що в багатьох країнах лікарі в таких випадках радять спочатку дати дитині мед і тільки потім викликати швидку — без професіоналів тут все одно не обійтися.